Mužstvo Plané se potácí u dna tabulky 1. B třídy a ani po zápasu v Klenčí se nic nezměnilo. Plánští totiž prohráli pod Čerchovem 6:1. Hosté drželi bezbrankovou remízu do 25. minuty, kdy inkasovali o akci rychlonohého Hromníka. Ve 43.minutě po centru s levé strany zvyšoval Franěk – 2:0. Začátek druhé půle patřil Plané. Po ose Kuchař, Mikač a M. Bernas posledně jmenovaný zakončil – 2:1. V dalších minutách se ale projevila větší rychlost a fyzická připravenost hráčů z Klenčí, kteří svoje přednosti využili i gólově. Plánští na soupeře nestačili a byl z toho nakonec debakl.

Sp. Klenčí – BKV Planá 6:1. Poločas: 2:0. Branky: Hromník 2, Franěk, Psutka, Sokol, Řezníček M. Bernas. Diváků: 80.

PLANÁ: Černý – Mikota, Rozhoň, V. Böhm, Häusler, P. Bernas, Mikač, M. Bernas, Havlíček, Hlinčík, Gubčo.