Plánští fotbalisté rozstříleli Chodský Újezd

Tachov - Gleixner cup 2010

15.3.2010

Sokol Bor – Slavoj Chod. Planá 2:4 Foto: DENÍK/František Hlas

Předposlední kolo Gleixner cupu v kopané, skupiny B, přineslo v předposledním kole zajímavé výsledky.

Sokol Bor – Slavoj Chod. Planá 2:4 Poločas: 1:2. Branky: Lad. Zeman, Zíka – Kunc, Benedikt, Plecitý, Hrabák. Rozhodčí: Laik. Diváci: 9.

Bor: Jiří Pokorný - Bachroň, Jirka, Maczko, Jan Pokorný, Burda, Kleiner, Buben, L. Zeman, Kaněra, Pajer. Střídali P. Zeman a Jutka. Ch. Planá: Petrželka - Janoušek, Kutička, Plecitý, J. Ščasnár, J. Benedikt, Gerneš, Burian, Kunc, Hrabák, Krejza. Střídali Niměřický, Kováč a V. Benedikt.

TJ Chodský Újezd – BKV Planá 0:6 Plánští fotbalisté si vypracovali dvoubrankové vedení a po přestávce si před brankou domácích otevřeli střelnici. Poločas: 0:2. Branky: Tonka 2, Mikač 2, Ruda 2. Rozhodčí: D. Ruda. Diváci: 10.

Ch. Újezd: Pavlovič - Beneš, L. Pikl,Pešta, Suchý, Dufka, Kopáček, J. Pikl, Šiler, P. Pikl, L. Medek. Střídal Tomek. Planá: Melounek - M. Bernas, P. Bernas, Pánek, Mikač, Tonka, Kuchař, Simonides, Kopča, Hlinčík, Ruda. Střídali Häusler, Švejda a Mikota.

Sokol Lom - FK Tachov dorost 3:2 Tachovští mladíci lépe začali, vedli 1:0, ale po obrátce inkasovali tři branky a stačili v závěru jen snížit Šáchou. K vyrovnání už jim nezbýval čas a ani síly. Poločas: 0:1. Branky: Šindelář, Šácha - Stec, Rýfl, Plincelner. Rozhodčí: Ďugel: Diváci: 5.

Lom: Kraus - Hanus, L. Selzer, M. Selzer, Němec, Opava, Samek, Janda, Rýgl, Líbenek, Kret. Střídali Plincelner a Stec. Tachov dorost: Šnajdr - Šácha, Marek, Eliáš, Šindelář, Klimeš, L. Havel, T. Medek, Štrupl, Koki, Földeši.

Stanislav Sýkora

15.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Společný snímek účastníků přeshraniční porady v Tachově.

Čeští a bavorští policisté se radili o migraci, pronásledování i drog

Jakub Kindl

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

Zájem je vyšší, na venkově nápor teprve čekají

Tachovsko - Úderem druhé hodiny odpolední začaly letošní volby do poslanecké sněmovny také v okresním městě.

Motokrosové finále se vydařilo

Stříbro – Motokrosový seriál MOTUL Cup, sdružený přebor Čech západních a středních, také v letošní sezóně poslal svůj finálový závod na nejstarší tuzemskou trať – Terén sv. Petra ve Stříbře.

Při nehodě v Plané se zranili tři mladí lidé

Planá - Nehoda kamionu a osobního auta zkomplikovala v pátek odpoledne dopravu na průtahu Planou.

FOTOGALERIE: Hasiči se museli potýkat se stísněným prostorem, ale i únikem plynu

Stříbro – O dnešním ránu v blízkosti Hornického skanzenu ve Stříbře se rozhodně nedá mluvit jako o klidném. Během ranních hodin se sem sjely hned tři jednotky hasičů, a to jak ze Stříbra, tak z Tachova. Jejich úkol byl jasný. Dostat tři zraněné osoby z Důlní štoly Prokop, která se v areálu skanzenu nachází.