Pod Čerchovem bylo pěkně dusno

Klenčí pod Čerchovem - Fotbalová 1. B třída

18.11.2009 1

Šest zápasů na hřišti soupeřů a jen čtyři body, takovou podzimní bilanci má bezdružická Jiskra po sobotní prohře 2:0 se Spartakem Klenčí. V tomto posledním zápase sezony padlo 14 žlutých a 3 červené karty! Jiskra přijela do Klenčí v bojovné náladě a s cílem vylepšit si venkovní bilanci.

Začátek zápasu patřil hostům. V 10. minutě měl dobrou pozici Korynta, ale ještě přihrával před branku, kde míč netrefil Cvrček. Ve 20. minutě vyslal Martin Kalista do akce Sládka, ale jeho centr nenašel správného adresáta. Od úvodních minut také “zářili“ arbitři. Jejich nepřesná rozhodování přinesla do hry plno emocí a zápas začal být vyhrocený. Ve 25. a 30. minutě byl v přerušené hře dvakrát sražen Sládek, ale hlavní sudí udělil pouze žluté karty. V poločase padl jediný gól, Osvald napřáhl zpoza vápna a tečovaná střela se ještě otřela o tyč – 1:0.

Druhá půle začala opět vložkou sudího, který vyloučil za menší strkanici hostujícího i domácího hráče. Kohouti se do svého soupeře zakousli a domácí jen stěží hájili jednobrankový náskok. V 60. minutě měl po přihrávce Korynty tutovku Cvrček, ale zklamal. O deset minut později se Jiskra dočkala, ale Koryntův gól kvůli údajnému ofsajdu neplatil. Po této akci nastala další nepochopitelná situace. Domácí Franěk se probíjel vápnem tísněn Gengelem. Jejich vzájemný souboj hlavní sudí přešel v poklidu jako vše ostatní, ale o pár vteřin později se na pokyn asistenta rozhodčího kopal pokutový kop a Franěk ho proměnil – 2:0. Střelec Franěk dostal o pár minut později červenou kartu a Jiskra hrála přesilovku. Bohužel domácí přežili usilovný tlak hostů a ve vyhroceném konci utkání nápor ustáli. „Utkání jsme si prohráli sami. Naši trvalou převahu, hlavně ve druhé půli, jsme nedokázali využít ke vstřelení branky. Chyběl klid při zakončení, abychom mohli bodovat. Domácím pomohlo štěstí i rozhodčí, který zápas absolutně nezvládl. Penaltu před druhým gólem viděl jen pomezní,“ komentoval utkání trenér J. Bezdružice Petr Kalista.

Sp. Klenčí - J. Bezdružice 2:0. Poločas: 1:0. Branky: Franěk, Osvald. ŽK: 9:5. ČK: 2:1. Diváků: 100.

JISKRA: Beran – Hvízdal, Gengel, L. Blažek, T. Blažek, M. Blažek, Kadlec, Martin Kalista, Korynta, Cvrček, Sládek. Střídali Šmídl a Štefanisko.

Milan Sládek

18.11.2009 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Výroba - Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 20 360 Kč Vedoucí provozu v ostatních zařízeních. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20360 kč, mzda max. 36830 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Domov pro osoby se zdravotním postižením Milíře 193., Požadujeme SŠ vzdělání v oboru technickém nebo ekonomickém ukončené maturitní zkouškou, zkušenosti s vedením kolektivu, osobnostní předpoklady - komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, bezúhonnost, znalost obsluhy PC - Ms Word a Excel, řidičský průkaz skupiny B aT s praxi min. 3 let. Výhodou osvědčení o odborné způsobilosti BOZP a PO. , Náplň práce: vedení provozního úseku (stravování, úklid, údržba, prádelna), vedení evidence spotřeby energií. PHM apod., evidence majetku vč. provádění inventarizací, smlouvy a jejich registrace, výběrová řízení na majetek, opravy, servis apod. zajišťuje materiálně - technické zásobování pro běžnou spotřebu (drogerie, kancel. potřeby apod.) spolupráce s CNPK., Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, benefity z FKSP. Pracoviště: Domov pro osoby se zdravotním postižením milíře, příspěvková organizace, 347 01 Tachov 1. Informace: Dana Velešíková, +420 605 980 353. Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů operátor. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 18. Poznámka: místo výkonu práce :Vítkov č.p. 108, 347 01 Tachov 1, Náplň práce: Montáž komponentů a dílů pro automobilový průmysl., Požadujeme manuální zručnost, základní numerickou způsobilost a gramotnost, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném a nepřežitém provozu, schopnost následovat a dodržovat pracovní návodky, Bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP, nadstandardní příplatky za směnnost , osobní a tel. kontakt v době od 9.00-11.00 hod.. Pracoviště: Kdk automotive czech s. r. o., 347 01 Tachov 1. Informace: Kamila Fojtíčková, +420 374 507 714. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 16 000 Kč Svářeči, řezači plamenem a páječi Svářeči, řezači plamenem. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: místo výkonu práce Nádražní č.p. 490, 348 13 Chodová Planá,(ve firmě Schmelzer s. r. o.), osobní kontakt na adrese Pobřežní 1656, Tachov (sportovní hala) každé pondělí 8.00-9.00 hod.,. Pracoviště: Nexumi team s.r.o.(prac. chodová planá), Nádražní, č.p. 490, 348 13 Chodová Planá. Informace: Štefan Berčík, +420 602 359 116. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky číšník/servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce Mlýnec č.p. 9, 348 06 Přimda, Hotel Starý mlýn,základní mzda + prémie,vyučen výhodou( při nižším vzdělání nutnost praxe v oboru),dobrá znalost němčiny slovem, možnost ubytování a stravování. Pracoviště: Old mill hotel s.r.o., 348 06 Přimda. Informace: Ľubomír Medvecký, +420 731 566 002.

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

-

ANKETA: Kteří hokejisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na hokejového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

Hokejová Plzeň po obratu slavila třetí výhru v řadě

Od druhé minuty nedělního souboje s Litvínovem sice hokejisté Škody Plzeň prohrávali, ale přesto nakonec slavili doma vítězství 4:1 a v extralize jsou po dvanácti kolech třetí o skóre před Libercem.

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.