Lídr soutěže Zetor Tisová navýšil svůj náskok před zimní pauzou na čtyři body. Doma zničil béčko FK Planá devíti brankami, zatímco druhý Baník Zadní Chodov inkasoval na hřišti třetí TJ Kladruby trojku a přepustil jí stříbrnou příčku.

Devět gólů do sítě protivníka nasázeli i fotbalisté Jiskry Třemešné a jejich obětí se stal rezervní celek Dynama Studánka.

Ani poslední kolo se neobešlo bez problémů a sudí Landrgott vůbec nezahájil zápas Čechie Halže proti B-týmu Sparty Dlouhý Újezd. Domácí totiž neměli proti komu nastoupit…

Jedinou červenou kartu vyfasoval Václav Raba z béčka TJ Chodský Újezd.

Trpísty – Sulislav 4:3

Poločas: 2:1. Branky: 12. Vašák, 38. Szegecs, 55. Křelovec, 73. Kostelníček – 36. Kaplár, 49. Brůha, 84. Hlavin. ŽK: 2:0. Rozhodčí: K. Friedenberger. Diváků: 25.

Trpísty: Šedivý – Roman Táborek, Křelovec (65. Radek Táborek), Sláma (46. Hyťha), Vašák, Dvořák, Kostelníček (86. Jarabica), Robin Táborek, Szegecs, Klašovec, Roman (46. Zahálka).

Sulislav: Šujan – Hanzlík, Hlavin, Řezníček, Plešinger, Brůha, Mička, Laudát, Kaplár, Pražák (46. Basarab), Machá-ček.

Tisová – Planá B 9:0

Poločas: 5:0. Branky: 5., 23., 35. a 58. Chypizhko, 1. Fit-sek, 16. Vavrin, 49. Gabčo, 63. Vávra, 72. Umanskyi. ŽK: 1:1. Sudí: Požárek. Diváků: 27.

Tisová: Sershen – Umanskyi, Foltas, Gabčo (55. Artemenko), Vavrin, Vávra, V. Samek, Balash, Fitsek, Šebor (46. Levonian), Chypizhko.

Planá B: Skalák – Mikota, Göbel, Šturma, Pravda, Henzl, Homolka, Ševčík, Nejedlý, Miklas, Mikač.

Třemešné – Studánka B 9:1

Poločas: 3:0. Branky: 25. a 55. Halík, 40. a 57. Bor, 10. Fa-tura, 50. Turek, 75. Ebenhöh, 85. Psůtka, 90. Slavík – 80. Černý. ŽK: 0:0. Rozhodčí: Rut. Diváků: 20.

Třemešné: Svoboda – Slavík, Kubena, Jedlička, Duraj, Fatura, Turek, Halík, Bor, Ebenhöh, Psůtka.

Studánka B: Moravec – Honzátko, Šlehofer, Kováč, Černý, Hubálek, Morgenstein, Landergot, Radocha, Majerčík, Sklenár.

Damnov – Erpužice 4:2

Poločas: 1:0. Branky: 40. Lancigr, 50. Rabas, 70. Majer, 80. Kolář – 56. Uhlíř, 73. Bordeniuc. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Dietl (laik). Diváků: 25.

Damnov: Zahradník – Kolář, Šály, Kopáček, Drozda, Lancigr, Novák, Janků (55. Majer), Podsclan, Škalban, Rabas.

Erpužice: Brzobohatý – Šustr, Uhlíř, Bordeniuc, Havel, Procházka, Škornička, Kocourek, Komárek, Klimeš, Kořínek.

Konstantinovy Lázně B – Chodský Újezd B 4:0

Poločas: 0:0. Branky: 55. Zábranský, 57., 75. a 82. Míšek. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (73. Raba). Rozhodčí: Horváth. Diváků: 40.

Konstantinovy Lázně B: Surovčík – M. Zábranský, J. Zábranský, Píha, Nuhlíček, Novotný, Seknička, Kašpar, Kupec, Míšek, Zabloudil.

Chodský Újezd B: Krasnianyk – Bedecs, Maščák, Zajíc, Šiler, Fabo, L. Founě (46. Kasl), Šroubek, David Maščák (76. Slivoně), Beneš, Raba.

Kladruby – Zadní Chodov 3:0

Poločas: 2:0. Branky: 10. a 44. Fedosejev, 51. L. Kotlár. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Požárek. Diváků: 35.

Kladruby: Kučera – P. Kotlár, L. Kotlár, Kasl, Ganobjak (66. Šrámek), Ryp, Bubeníček (58. Turek), T. Kotlár, Brestovanský, Fedosejev, Šimek.

Zadní Chodov: M. Mazanec – Bernas, Štěrba,Řežábek, Martínek, Nejedlý, A. Kurčík, E. Pikl, Kapolka (79. M. Founě), R. Mazanec, J. Kurčík.

Halže – Dlouhý Újezd B Nehráno. Rozhodčí Landrgott nezahájil utkání z důvodu nedostavení se hostujícího mužstva k zápasu s dostatečným počtem hráčů.