V pořadí desátý ročník turnaje v minikopané se konal o svátcích v Těchlovicích a jeho vítězem se stalo družstvo Policie. Do soutěže se přihlásilo osm týmů, Policie, Juniorka, CF Těchlovice, Stará Garda, Buňkov, STS Chvojkovice Brod, EMZ Černošín a Vávra Plzeň.

„Říkáme, že jde o desátý ročník, ale s přestávkami bych to viděl na celkovou historii turnaje na pětadvacet let,“ uvedl jeden z hlavních pořadatelů Milan Svoboda ze Stříbra. Týmy postupně hrály každý s každým. Vítězem se nakonec stalo družstvo Policie. „Celou zimu jsme se tvrdě připravovali v tělocvičně. Na tento turnaj jsme se těšili,“ řekl mluvčí vítězného týmu Policie Ladislav Petřina. Vysoké teploty hráče nezaskočily. „Horko bylo pořádné, ale hráči se s tím dokázali vypořádat. Hlavně, že turnaj skončil bez zranění a dokonce i bez vyloučení, hrálo se férově,“ uvedl rozhodčí Jiří Koliha. Druhý byl tým Juniorky a třetí skončilo družstvo CF Těchlovice.

Nejlepším kanonýrem klání byl s devíti góly Wintrle před Honzíkem (5) a Pomyjem (4). Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jakub Šimek z družstva Policie, který nedostal branku.