Šest mužstev se sjelo v sobotu do Damnova, kde se utkalo o prvenství v Letním poháru 2010, který si nakonec po celodenním boji odvezl Chodský Újezd. Účastníci byli rozděleni do dvou skupin a podle umístění v nich pak hráli o konečné umístění.

Překvapením turnaje se stal tým okresní soutěže IV. třídy S. Holostřevy, který skončil ve skupině o skóre první před domácím Damnovem a probojoval se tak do finále. Tam podlehl „Dufkovo hochům“ 2:0, ale přesto sehrál s účastníkem přeboru II. třídy v samotném finálovém zápase vyrovnanou partii. Ve skupinách se dařilo nejvíce těmto dvěma celkům. Pořadatel turnaje skončil ve skupině druhý a utkal se o třetí místo druhým ze skupiny B a tím byl Bor. Sokolíci v prvním poločasu „rozebrali“ domácí tým a branky padly po pohledných akcích. Druhý poločas se už za stavu 4:0 „dohrával“. Damnovští se sice po změně stran zlepšili, ale Borští i po vystřídání několika hráčů výhru udrželi a dovolili domácím jen snížit.

V souboji o páté místo dominoval Zetor Tisová, který porazil tradičního účastníka turnaje pražský celek S. Okrouhlo 3:1.

„Trochu nám nepřálo počasí. Ráno to vypadalo hodně špatně, ale pak se umoudřilo. Trávník vydržel a i když spadlo hodně vody, byl ve velmi dobrém stavu. Myslím si, že kluci z Chodského Újezdu vyhráli zaslouženě,“ hodnotil turnaj prezident Damnova Karel Hadraba a dodal: „Všechny mužstva přispěla ke kvalitě turnaje a za to jim patří dík. Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat i rozhodčím slečně Šichevičové a panu Majerčíkovi za odřízení turnaje. Díky patří také všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje.“

Výsledky – skupina A: Damnov – Holostřevy 0:0, Tisová – Holostřevy 1:3, Damnov – Tisová 2:0. Pořadí: 1: Holostřevy (skóre 3:1) – 4 body; 2. Damnov (2:0) – 4 b.; 3. Tisová (1:5) – 0 b.

Skupina B: Chod. Újezd – Okrouhlo 1:0, Bor – Okrouhlo 2:1, Chod. Újezd – Bor 1:0. Pořadí: 1. Chod. Újezd (skóre 2:0) – 6 bodů;, 2. Bor (2:2) – 3 b.; 3. Okrouhlo (1:3) – 0 b.

Utkání o 5. místo: Tisová – Okrouhlo 3:1; o 3. místo: Damnov – Bor 1:4; finále: Holostřevy – Chod. Újezd 0:2.

Konečné pořadí: 1. TJ Chodský Újezd; 2. S. Holostřevy; 3. S. Bor; 4. S. Damnov; 5. Z. Tisová; 6. S. Okrouhlo.