Fotbalovými příznivci byl tento turnaj označován jako nejlépe obsazený o uplynulém víkendu. Na hřišti se sešel nováček I.A třídy (Dlouhý Újezd), vítěz okresního přeboru a nováček I.B třídy (Chodský Újezd) a dva tradiční účastníci druhé třídy (Bor a Částkov).

Sparťané nenašli přemožitele a nechali za sebou Sokol Bor, Hraničář Částkov a Chodský Újezd. O pořadí na druhém až čtvrtém místě rozhodly vzájemné duely. Na perfektně připraveném pažitu turnaj odřídili bez větších problémů arbitři Volák a Lhotka. Celý turnaj sledovalo v parném počasí sto diváků. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát třicet minut.

Popis jednotlivých utkání:

Sparta Dlouhý Újezd – Hraničář Částkov 5:3

Poločas: 2:1. Branky: Pavlík, Švábek, Eliáš, T. Bukva, Houda – Herout, P. Sňozík, Boček.

Sparta se dostala do vedení 2:0, do půle snížili hosté na rozdíl branky. Domácí odskočili až na 4:1 a 5:2, poslední slovo měl Jaroslav Boček. V dresu hostů nastoupila možná posila, hráč sparťanů Jan Sňozík, který si zahrál po boku bratra Pavla.

Sokol Bor – TJ Chodský Újezd 4:1

Poločas: 0:0. Branky: L. Zeman, Janků, Blažek, Pokorný – Pešta.

Asi velké překvapení na účet nováčka I.B třídy. Ten po bezbrankovém poločase prohrával 0:2, potom snížil, ale za lepší konec tahali nakonec svěřenci trenéra Karla Burdy.

Sparta Dl. Újezd – Sokol Bor 3:2

Poločas: 1:1. Branky: Eliáš, V. Zeman, Kotrc – Janků, L. Zeman.

Sokolíci nastoupili ihned do druhého zápasu. Drželi krok s favoritem, ale neustáli vedení 2:1. O zisku a vítězství Sparty rozhodl sedm minut před koncem Jindřich Kotrc.

Hraničář Částkov – Chodský Újezd 3:4

Poločas: 2:2. Branky: L. Lebeda 2, Boček – Bezdička 2, Pešta 2.

Boček a Lebeda přivedli „domácí“ do vedení, ale Bezdička svým druhým gólem a Pešta dvěma zásahy otočili zápas ve prospěch Dufkovo mladíků. Pešta navíc trefil z penalty pouze levou tyč domácí svatyně.

Sp. Dlouhý Újezd – Chodský Újezd 4:1

Poločas: 2:0. Branky: Stoklasa, Houda, Roháč, Kotrc – Petr Pikl.

Pořádající tým brzy utekl na 2:0, potom dokonce na rozdíl tří branek. Pikl sice korigoval, ale poslední gól duelu vstřelil Kotrc. V souboji Újezdů hosté dohrávali bez zraněného kanonýra Bezdičky. Ten jim po odstoupení citelně chyběl.

Hr. Částkov – Sokol Bor 2:1

Poločas: 2:1. Branky: Maczko, P. Lebeda – Buben.

Konfrontace dvou týmů okresu vyzněla se štěstím pro Hraničář. Buben pouze snížil na 2:1, ale síly sokolíkům na vyrovnání už nezbyly. Vše se rozhodlo v první půlhodině zápasu.

Konečné pořadí:

1. Sparta Dlouhý Újezd (skóre 12:6) 9 bodů, 2. Sokol Bor (7:5) 3 body, 3. Hraničář Částkov (8:10) 3 body, 4. Chodský Újezd (6:11) 3 body.

Nakonec starostka Alena Kořínková předala pohár vítěznému týmu. Dále ocenila nejlepšího střelce J. Peštu (Ch. Újezd), nejlepšího brankáře J. Mrázka (Sparta) a nejlepšího hráče P. Roháče (Sparta). Poděkovala všem za účast a pozvala všechny na příští ročník.