na domácím trávníku potvrdit přivezené body z Kolovče, ale fotbalisté Přeštic byli velmi zdatným soupeřem. Domácí nakonec vydřeli výhru 2:0. O výsledek se strachovali až do 89 minuty, kdy po vedoucí brance Roháče přidal pojistku Bečvář.

Lépe vstoupili do utkání hosté, kteří se už v první minutě dostali Pavlíkem do velké příležitosti. Rozvadovský gólman Makó byl však mužem na svém místě. Přeštičtí byli lepší i v dalších minutách, ale brankovou příležitost si nevypracovali. První střelecký pokus na branku hostů vyslal ve 12. minutě Šuranský, gólman se překvapit nenechal. Po první patnáctiminutovce se začali herně prosazovat domácí a až do 29. minuty se hrálo mezi šestnáctkami. Ve 29. minutě varoval Přeštice Pták, jeho střela jen těsně minula branku. Ve 34. minutě už se ale Rozvadovští příznivci mohli radovat. Na přesnou střelu Roháče brankář Regner nedosáhl – 1:0. O dvě minuty později ale mohlo být všechno jinak. Blízko k vyrovnání měl Pavlík, ale domácí obrana nebezpečí odvrátila. Na druhé straně se neprosadil Roháč.

Po přestávce o sobě dal vědět hned v první minutě Bečvář. Jeho průniku chyběla finální přihrávka. Hrálo se převážně ve středu hřiště a hráči obou mužstev se pokoušeli o sporadickou střelbu. V 63. minutě ohrozil branku domácích aktivní Lambor, ale stav utkání se nezměnil. Tři minuty nato měli domácí výhodu trestného kopu, ovšem Šuranský poslal slabou střelu do náručí gólmana. S blížícím se závěrem nabírala hra na dramatičnosti a hlavně rozvadovská obrana několikrát hasila nebezpečí až na poslední chvíli. Na druhé straně se prodíral přeštickou obranou J. Horáček, ale gól z jeho průniku nepadl. Poslední pětiminutovka byla hektická a „srdcaři“ v ochozech dostávali zabrat. V 86. minutě odvrátil nebezpečí z kopačky Pavlíka domácí Kabourek na rohový kop. Po jeho zahrání vyběhl gólman Makó do prázdna, jeho spoluhráči poslali míč do bezpečí. Další závar před domácí svatyní vyrovnáním také neskončil, a tak udeřilo na druhé straně. Do otevřené obrany Přeštic se „vřítil“ Bečvář, pohrál si s obránci a nedal gólmanovi šanci – 2:0. To běžela 90. minuta a domácí si poslední vteřiny nastavení užívali na vítězné vlně.