Fotbalisté FK Tachov dnes odpoledne absolvují poslední herní přípravu před vstupem do jarní části České fotbalové ligy. Od 14.00 hostí na umělé trávě německý celek SpVgg Weiden.

„Trenér Tachovanů Pavel Vaigl by podle svých slov chtěl do utkání poslat sestavu, která by se měla co nejvíce blížit té, která vyběhne k úvodnímu utkání ČFL s Jirny.

„Problémy s lýtkem měl v týdnu Mlynařík, ale doufám, že bude do utkání připraven. Ostatní hráči jsou zdraví a to je důležité. Měli bychom být kompletní," poznamenal tachovský lodivod.

V zimě přišli do Tachova obránce M. Mlynařík, středoví hráči D. Hradecký, M. Hoffmann, M. Hrošovský, D. Vaníček a R. Kropáček. Vedení klubu v čele s prezidentem Petrem Morgensteinem tak dalo jasně najevo, že to se záchranou myslí vážně. Tachovští příznivci mají dnes příležitost vidět všechny posily v akci. „Už není prostor na velké zkoušení, převážnou část utkání proti Weidenu odehrajeme se sestavou pro první jarní kolo," pravil k přípravě kouč.

„Už bych byl rád aby naše hra měla kvalitu. Samozřejmě si přeji aby se nikdo nezranil a hráči podali kvalitní výkon," dodal Vaigl.