Se startem fotbalových soutěží přichází další „kolo" Tip ligy Tachovského deníku 2014, ve které se tipují výsledky zápasů republikových, krajských a okresních soutěží. Na Tachovsku odstartuje podzimní část Tip ligy tentokrát o týden dříve než začínají okresní soutěže, 17. března, kdy vyjde první kupon pro první kolo. a tipovat se budou výsledky na víkendová utkání 22. a 23. března.

Generálním sponzorem soutěže je Expert elektro a na nejlepší tři tipéry čekají jako vždy velmi hodnotné ceny.
První kupon tak uveřejníme v pondělí 17. března a tipovat se budou výsledky na víkendová utkání 22. a 23. března. Úvodní kupon si musí zajistit také soutěžící, kteří chtějí v dalších kolech tipovat pomocí internetu.

Pravidla Tip ligy čtenářů Deníku, jaká soutěžící znají z minulých let, zůstávají stejná,
inf. na //www.denik.cz.//.

V Tip lize čtenářů bude i letos odměněn vítěz kola. Připraveny jsou ceny od partnera Deníku a dlouhodobého sponzora Rodinného pivovaru Chodovar v Chodové Plané.

Na hodnotné ceny se může těšit také nejlepších deset soutěžících. Kupony na dané kolo budou vycházet na stránkách Tachovského deníku vždy od pondělí do čtvrtka!!!

Opět se rozběhne populární soutěž čtyřčlenných!!! družstev, kde zůstávají stejná pravidla. Název týmu vyplní soutěžící vždy do určené kolonky „Kolektiv." Vítězný tým si odveze sud piva, prvenství obhajuje Koloniál Tisová.

Upozornění pro účastníky soutěže: Kupon je platný jen tehdy, když jsou vyplněny všechny kolonky, tj. i kontaktní telefonní číslo. ⋌