Před zápasové prognózy hovořily jasně pro domácí Tachov a ten je k potěšení jeho příznivců naplnil více než dobře. Zličín inkasoval „šestku" a vzhledem k průběhu hry je to pro hosty ještě milosrdný výsledek. Na straně Tachova to byla místy exhibice a pokud by proměnil další polovinu šancí, odjížděl by Zličín ještě s větším výpraskem. Nebýt Konečného v dresu hostů, tak si Hinterholzinger „nevyprášil" ani rukavice. Domácí vrátili soupeři podzimní prohru (0:2) více než s úroky.
Běžela třetí minuta a po nezištném Hudcovo uvolnění skóroval Sadílek – 1:0. Vedoucí branka domácí uklidnila až moc a nechali vyniknout i Zličín. V šesté minutě vyzkoušel pozornost gólmana Konečný, tři minuty na to Gröbl svého spoluhráče napodobil, ale Hinterholzinger byl vždy na svém místě. Na dlouhé minuty to bylo jediné ohrožení branky Tachova.

V dalším průběhu hry přicházela jedna šance domácích za druhou, ale Stružka, Habart, znovu Habart a Kovařík své příležitosti neproměnili. „Mozkem" většiny akcí byl Hudec. Ve 34. minutě přišla další ukázková akce domácích, obrana Zličína nevěděla kam dříve skočit a hbitý Stružka „uklidil" míč do sítě – 2:0. Převaha Tachovanů byla nepřehlédnutelná a hosté o sobě dali vědět ve 39. minutě, kdy podnikli protiútok, který ovšem obrana dirigovaná výborným Králem na šestnáctce zlikvidovala. Na konci poločasu začal trávník skrápět déšť a štírek Stružka se dostal před gólmana Schopfa, ten dobře vyběhl a nepustil míč do branky.

Po změně stran pokračovali domácí v aktivitě, za hosty se v 50. minutě připomněl Adam, míč z jeho kopačky šel nad břevno. V 54. minutě nejdříve Sadílek a po něm Hudec nepropasírovali míč z pětky do branky. Na druhé straně pokus Konečného zablokovala obrana na rohový kop. V 59. minutě podstoupil sprintérský souboj s obranou Zličína Kovařík, jeho hráče na šestnáctce včetně gólmana doslova „vymotal" a střílel do prázdné branky. Míč však skončil na tyči, přesto sklidil potlesk tribuny. Tachovský „snajpr" tak nastartoval další příležitosti, většina z nich byla po ukázkových akcí, kdy hosté už doslova nestíhali.

V 62. minutě přišla akce Folejtara, Stružky a Sadílka, jenž sám před gólmanem netrefil míč podle svých představ, ale „našel" Kovaříka a bylo to 3:0. V dalších minutách už stále více mysleli hráči Tachova na své příznivce a pohledné akce chtěli vykombinovat až do „kuchyně". V 66. minutě měl gól na kopačce Stružka, po něm střídající Machač a to už skóre neodpovídalo dění na hřišti. Tachovskému gólmanovi chtěl pokazit vychytanou nulu Konečný, ale Hinterholzinger si z jeho jedovatou střelou poradil. V 82. minutě pronikl do šestnáctky často nepolapitelný Habart a předložil Machačovi na zlatém podnose – 4:0. V 84. minutě o sobě dal vědět další střídající hráč FK Dvořák, střílel nad. Tři minuty na to předvedl únik po lajně a jeho ukázkový centr zakončil hlavou Sadílek – 5:0. Minutu před koncem zápasu přišla další šance, obrana hostů odvrátila jen na Rudu a ten zpoza šestnáctky dal na 6:0.

Tachov: Hinterholzinger - Kovařík, Ruda, Král, P. Šácha, Habart, Sadílek, Hudec, Folejtar, Tušl, Stružka. Střídali Machač, Viterna, M. Šácha a Dvořák.