Je dobojováno! V okresním přeboru druhé třídy měli fotbalisté na programu šestadvacáté kolo a to bylo závěrečné. Výsledky tohoto už nic nezměnily na tom, že přeborníkem se stala rezerva FK Tachov a sestupuje S. Lom. Bezdružická Jiskra jako druhý celek má právo hrát baráž o postup do 1. B třídy a dnes nastoupí k prvnímu zápasu v Hrádku. Jak Deník včera informoval, sportovně technická komise zrušila vzhledem k okolnostem baráž o postup do druhé třídy.

V závěrečném kole padlo 39 a tak se kanonýři rozhodně nešetřili. Nejvíce jich viděli v Damnově (10) a nejméně čtyři!!! a to ve čtyřech zápasech. Do ochozů přišlo 346 diváků, nejvíce v Plané (95) a nejméně v Záchlumí (20). Rozhodčí napomínali  jen sedm hráčů a nikdo nebyl vyloučený.

Lomští se s druhou třídou loučili v Plané. Po vyrovnaném poločasu , kdy vedli brankou Stece a srovnal domácí Peklo, přišlo ve druhém poločasu gólové představení třetího celku přeboru (5:1).

Korunovace přeborníka okresu se konala v Boru. Tým FK Tachov si titul zajistil s předstihem a před utkáním převzal od předsedy OFS Tachov Jiřího Dufky pohár. V samotném utkání šli sice domácí do vedení, ovšem z toho se radovali jen minutu. Tachované potvrdili svou kvalitu a mohou se těšit na boje v 1. B třídě (1:5).

Konstantinkám se sezona moc nevydařila a také ve Kšicích nepřesvědčily. Domácí dali dva slepené góly a ty rozhodly (3:1).

Motor byl nováčkem soutěže a hlavně zásluhou podzimu se udržel mezi elitou. Na jaře zůstával za výkony z první poloviny soutěže, ale v posledním utkání měl proti Hraničáři navrch (4:0).

Branková přestřelka byla k vidění v Damnově kam přijela Studánka. Domácí zaspali začátek a už ve čtvrté minutě prohrávali. Pak ale přišla smršť, která Dynamo smetla. Hosté se nevzdávali, snížili na rozdíl branky, ale konečné slovo měl Damnov (6:4).

Jediná remíza se zrodila v Sulislavi. Domácí proti Černošínu dvakrát vedli, ale berou jen bod (2:2, PK 5:6).
Bezdružicím šlo o hodně. Na dálku bojovaly s celky jiných okresů o postupovou baráž. Zápas s Kostelcem zvládli a dostali šanci bojovat znovu o účast v 1. B třídě (3:1).

V páteční dohrávce porazil Damnov tým Lázní, které neprožily nejlepší sezonu (3:2).

Fakta k utkáním a sestavy najdou příznivci fotbalu ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.