Příznivci fotbalu se mohou těšit na jarní premiéru. Mužstvo FK Tachov se na domácí umělé trávě utká s Benešovem. Tachované mají soupeři  co oplácet, v Benešově prohráli 2:0.

Tachovští fanoušci jsou zvědavi, jak se mužstvo se soupeřem popasuje, v paměti mají ještě debakl 1:9 v generálce proti J. Domažlice. „Zápas jsme si v úterý podrobně rozebrali a já věřím, že se kluci z utkání poučili a jiné stopy na nich nezanechá. Trénovali s chutí a je na nich vidět odhodlání," vrátil se k nepovedenému zápasu trenér Tachovanů Zdeněk Bečka., který bude mít k dispozici téměř kompletní kádr.

 „Trénovat teprve začal po zranění třísel Machač  a Dvořák prodělal v týdnu virózu, takže uvidíme u něho po pátečním tréninku. Jinak bychom měli být komplet," řekl ke stavu kádru kouč.

Benešov má podle něho výborného gólmana a hodně nebezpečný je při standardkách. „Ve čtvrtek jsme se v tréninku věnovali jejich bránění, tak už jen zbývá to přenést do zápasu," poznamenal tachovský lodivod a dodal.

„Až na dva posty mám o sestavě jasno. Tam se ještě rozhodneme podle stavu hráčů před samotným zápasem. Samozřejmě do každého utkání jdeme s cílem vyhrát a ani teď tomu není jinak. Věřím, že kluci zápas zvládnou a budeme se radovat z výhry."

Utkání začíná na umělé trávě v sobotu ve 14.30 hodin a řídí ho Štuk.