Stejně tak si vedl Chodský Újezd proti Chodovu. Pouze Stráž přenechala body doma s Kozolupy.

NEROZHODNÉ DERBY

Slavoj Chodová Planá – FK Planá 3:3 (PK5:4)

Poločas: 2:0. Branky: 26., 79. Chval, 18. Ovčačík – 49., 64., 92. Sláma. Rozhodčí: Šlauf. ŽK: 1:1. Diváci: 200.

Domácí vedli 2:0, 3:2 a v nastaveném čase srovnal svojí třetí trefou Patrik Sláma.

Chodová Planá: Petrželka – Tonka, Plecitý, Ovčačík, Sykal, Soukup, Pelán, Ježdík, Chval, Abramčuk (64. Hrdinka), Hanko. Trenér Radek Pánek.

Planá: Švarcbek – Suchý, Malý (82. Buczuhazy), Miklas (46. Danko), Sláma, Karmazin, Sloup, Brožíček, Kopča (82. Kliment), Do. Sovka, Mikota (46. Kloužek). Vedoucí Petr Slivoně st.

BOD ZAJISTIL HOLAR

TJ Chodský Újezd – Tatran Chodov 3:3 (PK5:3)

Poločas: 1:0. Branky: 3. Samek, 60., 90. Petr Pikl – 76., 90+2. Petr Holar, 84. Ticháček. Rozhodčí: Sladký – A. Fanfule, L. Fanfule. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (41. Richter). Diváci: 100.

Újezd brzy vedl, pak přidal druhou branku P. Pikl a zdálo se být jasno. Hosté o deseti otočili, pak opět pálil P. Pikl. V nastavení Petr Holar vyrovnal a získal pro své mužstvo bod.

POJISTKA SPARTY

Sparta Dlouhý Újezd – SK Kdyně 4:1

Poločas: 2:0. Branky: 65., 68. L. Gitta, 15. Kulíř, 35. Janků – 55. Jarko. Rozhodčí: Kostelník – Velíšek, Šimek. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Sparta brzy šla do vedení, pak sice hosté snížili, ale stačil příchod L. Gitty, který během tří minut srazil odpor Kdyně. Domácí si výhrou pojistili alespoň na týden vedoucí pozici. O víkendu je čeká derby s Chodským Újezdem.

Sp. Dl. Újezd: Kopolovič – Dvořák, Földeši (72. Futro), Janků, Hána, Makrlík (76. M. Havel), Kulíř, Pernglau, L. Zeman (63. L. Gitta), Švábek, Houda (63. Synek). Trenér Václav Zeman.

ODEVZDALI BODY

Sokol Stráž – SK Kozolupy 2:4

Poločas: 1:3. Branky: 42. Hocmann, 76. D. Pták – 10. Fikar, 22. vlastní (Novotný), 33. Čech, 88. Hucl. Rozhodčí: Rubáš – Červený, Rada. ŽK: 1:1. Diváci: 89.

Stráž: Velát – Novotný, K. Pták, D. Pták, O. Pták, Hlaváč, Svoboda, Hocmann, Rubant (46. V. Borys), B. Borys, Hofmeister. Vedoucí Aleš Rada.

Domácí potřebovali vyhrát, ale do poločasu padali o tři branky. Těsně před půlí sice Hocmann snížil, po něm D. Pták na rozdíl branky. Dvě minuty před koncem pohřbil naděje sokolíků Čech.