Čekali jste takový start?

Nečekali. Ale jsou to jen tři kola a až po celém podzimu uvidíme, jak na tom doopravdy jsme. I v tachovském okresním přeboru byli soupeři Bor, Částkov či Lom, kteří mohou hrát I.B třídu. Takže taková malá příprava na kraj.

V Krchlebech jste jeden bod ztratili nebo dva získali?

Tam nikdo nebude body získávat lehce. Domácí hráli první půli velmi dobře. Ve druhé jsme i po mém vyloučení hráli aktivně a minimálně bod jsme si zasloužili. Takže dva bereme… (smích) Zápas to byl fyzicky náročný se spoustou soubojů.

Dostal jste od sudího Karla Nesvadby dvě žluté karty během dvaceti vteřin a pak se stal zlým mužem…

Takhle rychle se mi to ještě nestalo, a to už jsem pár karet dostal. Od začátku byl pan rozhodčí na můj vkus k hráčům arogantní. Ani z pozice kapitána jsem se nemohl na nic ptát. Vyvrcholilo to v 64. minutě. Řekl jsem mu, že asistent signalizuje roh a ne kop od brány, na což mi řekl, ať mu do toho nekecám a ať si všímám svého. Odpověděl jsem mu, ať je ke mně slušný, on vytáhl první žlutou a začal mi tykat. Po upozornění, ať mi netyká, mi udělil druhou. To už jsem vybuchl a chtěl si to s ním vyříkat, spoluhráči mne drželi, tak jsem na něj aspoň ne moc slušně křičel. S kapitánem Krchleb, jak to vypadalo, jsem problém neměl ani přes osobní souboje.

Dnes hostíte v tabulce poslední Nečtiny. Snadné body?

To ne. Je brzy soudit někoho dole. Možná se zrovna u nás chytne. Těším se, bude to podle mne bojovný soupeř.

A cíl Studánky v sezoně?

Cílem je první polovina tabulky, snem první trojka. Tak snad se nám bude dařit.