Starší přípravka FK Tachov zajížděla v sobotu k prvnímu dvojzápasu krajského přeboru přípravek do Chodova, kde zvítězila nad domácím týmem 1:5 a 1. FC K. Vary porazila 2:6.

V úvodu prvního zápasu s Chodovem hosté vytvořili tlak a už v páté minutě po rohovém kopu M. Skopového skončil odražený míč v soupeřově brance. V následujících minutách byla převaha Tachovanů stále zřetelnější, ovšem bez brankového efektu. V závěru poločasu si Chodov vytvořil jedinou šanci, kdy po faulu Volky následoval pokutový kop a domácí srovnali na 1:1. V druhém poločasu už Tachov nedal soupeři šanci a přidal čtyři góly, o které se podělili Čoka, R. Skopový (2) a Zušťák.

K druhému zápasu nastoupil Tachov proti 1. FC Karlovy Vary a v úvodu utkání inkasoval Landrgott první branku. Za pět minut se Zušťák trefil z dálky a bylo srovnáno – 1:1. Karlovarští kontrovali rychlým gólem a ujali se opět vedení. Před odchodem do šaten vyrovnal Pánek – 2:2. Po změně stran se dvakrát trefil Ruda a uklidnil tak svůj tým. V následujících minutách ještě skóroval technickou střelou k tyči M. Skopový a Vlna přesnou dorážkou. V závěru utkání si Varští vytvořili mírný tlak, ale Tachovští už lichotivý výsledek uhájili.

T. Chodov – FK Tachov 1:5 (1:1, R. Skopový 2, M. Skopový, Čoka, Zušťák).

1.FC K. Vary - FK Tachov 2:6 (2:2, Ruda 2, Zušťák, Pánek, M. Skopový, Vlna). Rozhočí: Nehasil. Diváků: 20.

Tachov: Landrgott – Volka, Čoka, Zušťák, R. Skopový, M. Skopový, Pánek, Ruda. Střídali Žalud a Vlna. Trenéři: M. Ruda, J. Landrgott. Vedoucí týmu: R. Skopový.