Vítězem aktuálního kola Tip ligy se stal opět Miroslav Chmelař z Rozvadova, který obhájil primát z minulého kola. V něm získal 14 bodů a nyní se mu dařilo ještě lépe, když za osm správných a dva špatné tipy obdržel o dva body více. V souboji s dalšími jedenácti hráči rozhodla jeho nejpřesnější Supertrefa.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol vyzvedávejte po telefonické dohodě na čísle 602 661 178.

Tradičním regionálním partnerem Tip ligy čtenářů Tachovského deníku je Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá.

Správné výsledky zápasů 11. kola Tip ligy:

1. Wolverhampton – Crystal Palace GB 2:0 1

2. Liverpool – West Ham United GB 2:1 1

3. Burnley – Chelsea GB 0:3 2

4. Freiburg – Leverkusen D 2:4 2

5. Mönchengladbach – Lipsko D 1:0 1

6. Frankfurt – Brémy D 1:1 0

7. St. Etienne – Montpellier F 0:1 2

8. Anderlecht Brusel – Antverpy B 1:0 1

9. Crotone – Atalanta Bergamo I 1:2 2

10. AS Ŕím – Fiorentina I 2:0 1

Supertrefa (celkový počet gólů v uvedených utkáních) = 24

JEDNOTLIVCI CELKOVĚ:

1. místo

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konst. Lázně 10 126

2. až 5. místo

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 16 120

TC0051 Milan Javorský, Bor 16 120

TC0059 Radek Mazanec, Planá 13 120

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 10 120

6. až 11. místo

TC0049 Petr Loukota, Bor 16 117

TC0050 Marta Loukotová, Bor 16 117

TC0115 Anna Dudová, Tisová 13 117

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 13 117

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 13 117

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 13 117

12. až 14. místo

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 13 114

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 7 114

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 7 114

15. místo

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 0 112

16. a 17. místo

TC0116 Karel Duda, Tisová 10 111

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 7 111

18. a 19. místo

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 13 109

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 0 109

20. až 23. místo

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov 13 108

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 13 108

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 13 108

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 10 108

24. až 27. místo

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 13 105

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 10 105

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 10 105

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 7 105

28. místo

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 13 104

29. místo

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 16 103

30. až 36. místo

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 13 102

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 10 102

TC0043 Václav Lácha, Planá 10 102

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 10 102

TC0042 Božena Láchová, Planá 10 102

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 7 102

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 7 102

37. a 38. místo

TC0136 František Krivda, Vysočany 16 101

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 7 101

39. místo

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 13 100

40. až 46. místo

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 16 99

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 16 99

TC0035 Miroslav Bočan, Bor 13 99

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 10 99

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 10 99

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 10 99

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 7 99

47. místo

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 0 98

48. místo

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 14 97

49. až 58. místo

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 16 96

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 16 96

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 16 96

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná 16 96

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 13 96

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 10 96

TC0069 Jiří Volf, Kšice 10 96

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 7 96

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 7 96

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 4 96

59. až 61. místo

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 10 95

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 10 95

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 0 95

62. místo

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 5 94

63. až 65. místo

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 10 93

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 10 93

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 7 93

66. a 67. místo

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 7 92

TC0021 Karel Novotný, Tisová 0 92

68. a 69. místo

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 5 91

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 0 91

70. až 74. místo

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 10 90

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 10 90

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 10 90

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 10 90

TC0078 Alena Veletová, Tachov 10 90

75. místo

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 13 89

76. až 78. místo

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 10 87

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 10 87

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 7 87

79. místo

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 10 86

80. místo

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 10 85

81. až 83. místo

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 8 84

TC0105 Josef Chum, Studánka 7 84

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 7 84

84. a 85. místo

TC0132 Patrik Hána, Tachov 13 83

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 7 83

86. až 88. místo

TC0088 Jiří Koch, Tachov 14 82

TC0025 Václav Opava, Planá 10 82

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 7 82

89. a 90. místo

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 10 81

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 4 81

91. místo

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 10 80

92. a 93. místo

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 7 79

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 0 79

94. a 95. místo

TC0054 Josef Hataj, Tachov 13 78

TC0126 Josef Grzib, Studánka 0 78

96. až 98. místo

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov 13 77

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 7 77

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 0 77

99. místo

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 0 76

100. místo

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 7 75

101. až 104. místo

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 10 74

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 0 74

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 0 74

TC0113 Ján Strašík, Studánka 0 74

105. a 106. místo

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka 10 73

TC0026 Josef Kadlec, Bor 7 73

107. a 108. místo

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 13 72

TC0040 Jiří Bočan, Bor 7 72

109. až 112. místo

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 0 71

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 0 71

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 0 71

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka 0 71

113. a 114. místo

TC0032 Jan Toman, Lestkov 7 70

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 0 70

115. až 118. místo

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 7 69

TC0108 František Fafílek, Stříbro 0 69

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 0 69

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 0 69

119. až 121. místo

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 0 68

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 0 68

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 0 68

122. místo

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 4 67

123. a 124. místo

TC0019 Jana Rieke, Planá 13 66

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 0 66

125. a 126. místo

TC0121 Hana Opavová, Horšov 7 65

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 7 65

127. až 129. místo

TC0024 Božena Opavová, Planá 1 64

TC0128 Josef Janča, Tachov 0 64

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 0 64

130. a 131. místo

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 7 62

TC0135 Martin Šika, Tachov 0 62

132. místo

TC0087 Alena Petrová, Tachov 5 61

133. místo

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 13 57

134. a 135. místo

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 13 56

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov 1 56

136. a 137. místo

TC0143 Josef Hromíř, Planá 4 55

TC0129 Václav Kolář, Studánka 0 55

138. místo

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov 7 54

139. a 140. místo

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 7 52

TC0015 Roman Frouz, Planá 0 52

141. a 142. místo

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov 8 50

TC0142 Milan Belák, Boněnov 7 50

143. místo

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 0 47

144. místo

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá -2 40

145. místo

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka 1 37

146. místo

TC0141 Marti Ryt, Planá 7 34

147. místo

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 0 31

148. místo

TC0149 Jiří Marvan, Lom u Tachova 0 7

149. místo

TC0150 Petr Plecitý, Dlouhý Újezd 4 4

150. místo

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

TÝMY CELKOVĚ:

1. místo

Loukotým Bor 64 474

2. místo

Baníkovci Z. Chodov 52 460

3. místo

Farma Slavice 46 431

4. místo

Parenti Tisová 36 424

5. místo

Viktoria Tachov 40 423

6. místo

Sparta Planá 40 408

7. místo

Fist Team Kladruby 64 390

8. místo

Damnovští jezdci 41 388

9. místo

Chmelíci Tachov 43 376

10. místo

Pati Kšice 24 375

11. a 12. místo

U Rumu 40 372

Škodováci Tachov 37 372

13. místo

Busak Tachov 19 364

14. místo

Kopačky Tachov 40 360

15. místo

SPP Obušek TC 40 359

16. místo

JLBJ Planá 28 354

17. místo

Kozonautí 23 349

18. místo

Hospoda kulatá bába 7 305

19. místo

FC Dušanko Idunk 33 299

20. místo

VKV Kladruby 0 291

21. místo

Vlamirema 0 281

Autor: Jan Vydra, Robert Babor a Jiří Kohout