Definitivní tečku za soutěžním ročníkem 2014/ 2015 udělal a odstartoval další pondělní aktiv Okresního fotbalového svazu Tachov. Hlavními body programu byly vyhodnocení skončeného ročníku a losování následujícího.

Přítomné zástupce klubů přivítal předseda OFS Jiří Dufka a poté dal slovo předsedovi sportovně technické komise Ludvíkovi Jűthnerovi, který vyhodnotil uplynulý ročník a těm nejlepším předseda OFS předal poháry. V mládežnických kategoriích si poháry úspěšné týmy přebíraly přímo na hřištích při závěrečném kole poháru předsedy v Erpužicích. Poháry si tak převzaly nejlepší kluby v dospělých kategoriích a také nejlepší střelci soutěží.

Ve druhé třídě se přeborníkem stalo mužstvo S. Bor. Na druhém místě skončil Hraničář Částkov a třetí byl FK Planá. První dva kluby pak budou hrát v příštím soutěžním ročníku krajskou soutěž 1. B třídy.

Ve třetí třídě zvítězil přesvědčivě S. Lom a spolu se Starým Sedlištěm postupuje do nejvyšší okresní soutěže. Ve „čtyřce" kralovala rezerva S. Bor, která využila práva postupu. Spolu s ní si zahraje třetí třídu S. Kokašice a FK Brod.

Po té předseda sportovně technické komise seznámil s losem všech soutěží pro nastávající mistrovský ročník bez velkých připomínek. Ty ale byly k projektu „Fotbalová (r)evoluce …". V rámci toho si také některé kluby převzaly notebooky.

„Dostaly je kluby, které projevily zájem o nabídku okresního fotbalového svazu na zprostředkování nákupu. Zájem projevilo 29 klubů, které si také nový PC odvezly," řekl Deníku sekretář OFS Tachov Miloslav Kohút a po té se k průběhu aktivu vyjádřil nejvyšší muž okresní kopané.

„Jsem spokojen, kluby byly disciplinované, dostavily se všechny. Vyhodnocení minulého ročníku proběhlo hladce. Nový ročník byl nalosován a připraven řídící komisí výborně, na aktivu došlo k minimálním změnám …"
„… Nejvíce otázek bylo k revoluci, tam vidím trochu dluh centrály, že nejsou vyškoleni Darwinové. Objednané počítače jsme o proti podpisu dali zatím do užívání klubům, protože jsme je pořídili z prostředků OFS aby si je oddíly „ošahaly" a mohly s nimi pracovat, protože finance z FAČRU zatím na tento projekt nedorazily," konstatoval Dufka.

Nový soutěžní ročník otevřou 23. srpna mužstva dospělých 23. srpna. Mládežnické kategorie začínají své soutěže 6. září.