Jeden z turnajů, který se hrál o víkendu, se konal v Chodové Plané. Místní Slavoj tam pořádal Memoriál Vojtěcha Němce (18. ročník), Jana Plecitého (13. ročník) a Josefa Voráčka (1. ročník). Vítězem se stal domácí tým před S. Bor.

Na perfektně připraveném trávníku se postupně představila čtyři mužstva. „Hrálo se systémem každý s každým a k vidění byli kvalitní zápasy. Podle ohlasů přítomných se turnaj vydařil. Za to bych chtěl poděkovat všem, kdo se na organizaci podíleli," poznamenal pořadatel David Hanko, jenž nejen dbal na dobrou organizaci, ale stačil ještě dirigovat mužstvo Slavoje v roli hráče přímo na pažitu.
Mimo domácího týmu a Boru se klání zúčastnilo mužstvo Chodského Újezdu tvořené zejména dorostenci a celek FK Planá, který dokázal porazit pozdějšího vítěze 2:1.
Z

ajímavé utkání se odehrálo mezi nastávajícími soupeři v 1. B třídě mezi domácím Slavojem a Borem. Chodovoplánští zvítězili v dramatickém utkání 3:2 a to při rovnosti bodů právě s Borem rozhodlo o jejich prvenství.
V Chodové Plané mohli příznivci v průběhu turnaje „vybírat" ze šesti návrhů nové logo fotbalistů Slavoje. Zvítězil návrh J. Černé (na snímku).
Výsledky:
Slavoj Chodová Planá – Chodský Újezd 6:2;- FK Planá 1:2;- Bor 3:2.

Sokol Bor – Chodský Újezd 2:0;- FK Planá 1:0.

TJ Chodský Újezd – FK Planá 3:0.

Tabulka:
1. Sj. Chod. Planá  ⋌3  2 0 1 10:6  6
2. S. Bor              ⋌3  2 0 1  5:3  6
3. TJ Ch. Újezd     ⋌3  1 0 2   5:8  3
4. FK Planá           ⋌3  1 0 2   2:5  3