Na Palacké hostil stříbrský Baník jednoho z aspirantů na titul FK Holýšov a po devadesáti minutách svítily na ukazateli skóre dvě jedničky. Spokojenější tak byli domácí fotbalisté. Úvod zápasu přinesl oboustranně opatrný fotbal. První ohrožení domácí branky přinesla až desátá minuta, kdy nádherně z otočky vypálil holýšovský kapitán Tlustý, ale naštěstí mířil jen do míst, kde byl připravený Cipra. Stříbrský gólman si poradil i s lehkou tečí kapitána hostů v 16. minutě. Na druhé straně musel zasahovat po přímém kopu Zámečka brankář Holýšova Janča. Ve 25. minutě, opět po přímém kopu, předvedl hostující gólman vynikající zákrok, když hlavičkový pokus Demjana vytáhl mimo tyče. Oba týmy se do zakončení dostávaly především po standardních situacích. Ve 31. minutě prosvištěl míč po rohovém kopu hostů jen těsně kolem Ciprovy branky. Pohlednější a zároveň poslední akcí prvního poločasu byla spolupráce Pelána, Dyka a Ábela, na jejímž konci však slavil úspěch holýšovský gólman.

Druhý poločas začali lépe hosté. Hned ve 48. minutě musel po druhé žluté kartě do sprch stříbrský Hřebík a hostům se tak otevřela možnost dlouhé přesilovky. V 56. minutě ještě stihl Demjan včas zakročit před zakončujícím Jenišem, ale o dvě minuty později se hosté dočkali. Kapitán Tlustý zamířil z přímého kopu přesně k tyči a favorit se ujal vedení – 0:1. Když prakticky vzápětí posoudil hlavní rozhodčí kontakt Floruse s útočníkem hostů mimo pokutové území jako nedovolený a ještě ukázal na značku pokutového kopu, vypadalo to s Baníkem zle. Holýšovského Panušku však Cipra vychytal a udržel tak domácí stále ve hře. Neproměněná penalta hosty psychicky poznamenala a byl to Baník, který převzal aktivitu. V 65. minutě vyzkoušel holýšovského brankáře Pelán. V 68. minutě si za obránce hostů naběhl Jareš a chladnokrevně zakončil – 1:1. Počet hráčů na hřišti se vyrovnal v 70. minutě, kdy se do kabin „poroučel“ po druhé žluté kartě Beneš. Zásluhou hlavního rozhodčího se hra v dalších minutách kouskovala a jeho nepřesné výroky přinášely na hřiště i mimo něj velké emoce. V 73. minutě poslal Pelán dlouhý míč na Ábela, který z první nemířil přesně. Více už toho Pelán nestihl, protože i on uviděl druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. Zbývající minuty utkání už moc fotbalu nepřinesly. Klid přinesla až 90. minuta, kdy rozhodčí Petržílka ukončil utkání.

B. Stříbro – FK Holýšov 1:1 Poločas: 0:0. Branky: 67. Jareš – 59. Tlustý. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 5:6. ČK: 2:1 (48. Hřebík, 78. Pelán – 69. Beneš). Diváci: 200.

Baník: Cipra – Ichnatolya, Hřebík, Demjan, Jareš, Pelán, Šaman, Ábel (90. Pubrle), Florus, Dyk, Zámeček.