Po remíze s SK ZČE Plzeň na jeho hřišti prohlásil trenér TJ Rozvadov Jan Sopko, že ztratili dva body. Spokojený tak nemohl být ani po domácím utkání s FK Horažďovice, které skončilo 1:1.

U západních hranic se v Puma krajském přeboru hrálo utkání sotva průměrné utkání. Přísnější měřítko snese posledních dvacet minut, ale jinak hráči obou mužstev toho moc z fotbalového umění nepředvedli. Začátek utkání připomínal šachovou partii, kdy se oba týmy „oťukávaly“ a před oběma brankami byl vyhlášen pakt o neútočení. Brankáři tak „sbírali“ jen nepovedené centry a malé domů. První vážnější situace vznikla ve 12. minutě před domácí brankou, ale Makó byl na místě. V dalších minutách přeletěl míč několikrát pokutová území obou týmů, ale první gólovku si vypracovali domácí ve 23. minutě. Sám před gólmanem se ocitl Chada, ale zakončoval vedle branky. O tři minuty později poslal prudký centr před branku Roháč a míč po nešťastné teči obránce hostů skončil v síti – 1:0. Radost domácích trvala jen deset minut. U postranní čáry se uvolnil Sova, přihrál Cihlářovi a ten umístěnou střelou srovnal na 1:1. V závěru poločasu se ještě domácí snažili strhnout vedení na svoji stranu, ale Kabourek z výhodné pozice pálil nad branku, nepřesně zakončoval hlavou Pícha.

Začátek druhého poločasu přinesl vzruch před oběma brankami. Nejdříve domácí Šuranský z trestného kopu vyprášil rukavice gólmana Kozlíka, na druhé straně během dvou minut měli gól na kopačce Cihlář a Beneš. Další minuty přinesly jen nepřesnosti v kombinaci a míč „létal“ převážně ve středu hřiště. V 75. minutě kryl trestný kop Makó a to byl povel pro oba týmy. Jakoby zapomněly na obranu a jeden protiútok střídal druhý. Před brankou Horažďovic hlavičkoval Pícha nad branku, stejně se vedlo při trestném kopu Šuranskému. V 82. minutě byl v šestnáctce opět Pícha, jemu a ani Kupilíkovi se skóre změnit nepodařilo. To zůstalo stejné i po závaru v 85. minutě, kdy z „pětky“ neprostřelil chumel hráčů Pícha. Největší šanci měli hosté v 87. minutě, kdy se sám na branku Rozvadova řítil střídající Forman. Makó jej ale vychytal a zachránil tak domácím alespoň bod.

TJ Rozvadov – FK Horažďovice 1:1. Poločas: 1:1. Branky: 23. Roháč – 32. Cihlář. Rozhodčí: Raznichenko. ŽK: 2:2. Diváků: 180.

ROZVADOV: Makó – Kabourek, Jakub Křehlík, Bečvář, Roháč (83. Svoboda), Chada (60. Jan Horáček), Pták (62. Kupilík), Šuranský, Mráček, Hanko, Pícha. Trenér Jan Sopko.