Václav Lintner,trenér st. žáků: „K domácímu zápasu jsme nastoupili proti Baníku Stříbru. I když se soupeř jevil před začátkem utkání lépe než v minulých sezonách, od začátku zápasu jsme nastoupili před jejich branku. První gól se nám podařilo střelit v desáté a pak přidali další tři. Ke druhému poločasu jsme nastupovali se čtyřbrankovým vedením, které se klukům usadilo v jejich hlavách a nic kloudného v druhém poločase nepředvedli. Druhý poločas pro nás skončil bez branek. I tak jsme zvítězili a připsali jsme si tři potřebné body."

Jaroslav Landrgott, trenér ml. žáků: „Kluci nezvládli další zápas a nedokázali vstřelit ani branku. V prvním poločase lépe se pohybující hosté měli častěji míč na svých kopačkách a dostávali se do mnoha šancí. Skóre po prvních třiceti minutách bylo pro nás milosrdné. Ve druhém poločase už bylo na hřišti jenom jedno mužstvo, které chtělo hrát fotbal, ale bohužel to nebyli naši hráči. Výkon je odrazem toho jak kluci přistupují k tréninku. Jestli se nezlepší přístup a chování, nemůžeme myslet na lepší výsledky."

Karel Tůša, trenér mladších žáků FK Tachov B: Ve čtvrtém kole okresního přeboru jsme přivítali na domácí půdě tým z Erpužic. Soupeř nepřijel v nejsilnější sestavě. My získali první vítězství v soutěži a hned s dvojciferným výsledkem. Z naší strany jednoznačný zápas se spoustou branek. Kluky musím pochválit za hezký kombinační fotbal. Jsem spokojen hlavně s předvedenou hrou družstva."