První barážové utkání mezi TJ Rozvadov a TJ Start Luby skončilo výhrou domácího celku 2:1, ten ale musel otáčet nepříznivý stav 0:1. O tom, zda se Luby zachrání v přeboru, nebo do něj postoupí Rozvadov, se rozhodne v sobotní odvetě.

Rozvadovští se do soupeře „obuli" od úvodních minut a  první čtvrthodina byla zcela v jejich režii. V první minutě o sobě dal vědět rozvadovský L. Čížek, vzápětí se ve slibné pozici ocitl Křehlík. V páté minutě našel Viterna na milimetr přesnou přihrávkou Čížka, který se v šestnáctce uvolnil, ale z deseti metrů „vyprášil" rukavice Kalaše v brance Lub.

Jak se později ukázalo, byla to největší šance domácího celku v prvním poločasu. O dvě minuty později se ve slibné pozici ocitl Slowik, ale nechal vyniknout gólmana. Rozvadovští měli nadále častěji míč na svých kopačkách, ovšem jejich akcím chyběla finální přihrávka. Hosté o sobě dali vážněji vědět v 16. minutě, kdy Kostolanský z trestného kopu netrefil mezi tyče. Na druhé straně se stejnou výhodou naložil i Pavel Hobza, jeho střela šla do ochranné sítě. Jeho bratr Petr zase trefil obránce a paradoxně největší šance první půle přišla ve 32. minutě na straně hostů. Míč si k trestnému kopu postavil Pivoňka a trefil tyč. To už byla hra dobrých patnáct minut vyrovnaná a Lubští začali vystrkovat růžky. Obranu domácích zlobil hlavně A. Čížek, ovšem pověst kanonýra nepotvrdil. Jeho první pokus skončil vedle a podruhé jej vychytal Benda. Závěrečné minuty před přestávkou patřili opět Rozvadovu, stav se ale neměnil po trestném kopu Slowika a ani po hlavičce Janouška.

Nedáš, dostaneš se opět naplnilo v úvodu druhého poločasu. Ve 47. minutě  poslal rozvadovský Čížek míč před branku a Dravecký zcela sám ho nedostal do sítě. Po následném rohovém kopu domácích přišel protiútok Startu a po akci A. Čížka  skóroval K. Křížek – 0:1. Hostům narostla křídla a Čížek stále zaměstnával obranu Rozvadova, zlobil i střídající Bešta. Opaření domácí se chytli v 62. minutě, kdy si po závaru před brankou Lubů tečoval míč do vlastní sítě A. Čížek – 1:1.

Domácí  se začali více tlačit před branku Startu. Z převahy vytěžili jen sérii rohových kopů bez gólového efektu. V 73. minutě zahrávali hosté po ojedinělém protiútoku trestný kop z hranice šestnáctky a Pivoňka dal vedle. Po rozehrávce si vzal míč Janoušek, utekl po křídle a dal před branku, kde na bližší tyč naběhl L. Čížek a zkušeně poslal domácí do vedení – 2:1. Luby měly nejblíže k vyrovnání v 77. minutě. Na Bendu postupoval sám A. Čížek, ale domácí gólman svůj tým podržel. Když se netrefil ani Voráček a domácím se nepodařilo navýšit vedení, skončil zápas výhrou domácího celku. Odveta však bude na hřišti Lub hodně náročná.

TJ Rozvadov – Start Luby 2:1.
Poločas: 0:0. Branky: L. Čížek, vlastní – K. Křížek. Rozhodčí: Lego. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Rozvadov: Benda – Viterna, Kabourek, Horáček (18. Dravecký), Janoušek, Slowik, Pavel Hobza, Petr Hobza, Mráček, L. Čížek, Křehlík.