V sobotu se od 15 hodin představil v roli asistenta rozhodčího v utkání Přimda – Damnov (3:1) a o čtyři hodiny později se postaral o další kaňku v okresních soutěží. Hříšníkem je rozhodčí OFS Tachov Karel Novák, který „neustál“ verbální útok trenéra Kokašic Karla Hradeckého a fyzicky jej napadl. Ten musel vyhledat lékařské ošetření. Událost se stala po utkání Bor – Kokašice (4:1).

„Utkání mělo dramatický průběh. Domácí vyhráli zaslouženě. Na rozdíl od nás své příležitosti proměnili,“ hodnotil utkání prezident Kokašic Petr Thoma, kterého událost zaskočila. „Po utkání jsme šli přes hřiště do kabin a Karel Hradecký odpověděl na poznámku Karla Nováka, ale bez jakýchkoliv urážek. O chvíli později byl zezadu napaden a udeřen,“ popsal situaci Thoma. „Následně jsem se spolu s dalšími snažil zabránit dalšímu konfliktu a staral se o trenéra, který zůstal otřesen. Zavolali jsme sanitku a Karel odjel na ošetření,“ dodal Thoma.

Postiženého jsme zastihli v pondělí doma před odchodem ke svému lékaři. „Mám naraženou lícní kost, bolí mě čelist a hučí v hlavě. Ve Stodě jsem byl na rengenu a zlomený nemám nic. Celkově se necítím dobře a jsem na odchodu k lékaři,“ řekl Deníku Karel Hradecký. Podle jeho slov vyjádřil při odchodu do kabin svou nespokojenost s výkonem hlavní rozhodčí Šichevičové a od Karla Nováka se mu dostalo odpovědi, ať jde pískat sám. „Odpověděl jsem mu, že než abych pískal jako on v Chodovce, tak tu píšťalku raději zahodím a pískat nebudu. Nic sprostýho jsem ale neřekl. Když jsem se otočil, tak zezadu přiběhl a praštil mě,“ popsal událost trenér Kokašic, který byl hodně otřesen.

S Karlem Novákem se nám nepodařilo po celý den spojit. Celou událostí byl šokován také předseda Okresního fotbalového svazu Tachov Václav Přibyl, který před utkáním v Přimdě, kam přijel předat pohár, s rozhodčím Novákem diskutoval. „Budu od všech požadovat řádné vyšetření incidentu a pro viníky nejpřísnější tresty. Jinak se k tomu nebudu zatím vyjadřovat, počkáme si na závěry komisí,“ pravil k nepříjemné události Přibyl.