Bojovali spolu o postup do 1. A třídy a úspěšně. V neděli se v této soutěži hráči Staňkova a Chodského Újezdu utkali. Šťastnější byli domácí, když zvítězili brankou v nastaveném čase 2:1.

První poločas byl vyrovnaný bez vyložené brankové příležitosti. Domácí, vědomi si útočné síly soupeře, pozorně bránili a Dufkovo hoši nenacházeli na prolomení obranného valu recept.

Druhý poločas začali hosté aktivněji a domácí měli s pohybem soupeře velké starosti. V této fázi utkání je podržel gólman Jánský, který, mimo jiné, vychytal Peštu a vyrazil míč na roh. „Domácí po něm  založili rychlý protiútok, Janka utekl naší obraně a prohrávali jsme 1:0," popsal inkasovanou branku trenér TJ Chodský Újezd Jiří Dufka. Hosté se i nadále tlačili dopředu, avšak domácí obrana byla pevná a tvrdá. Přesto se hostům podařilo v 72. minutě vyrovnat po rychlé akci P. Piklem. – 1:1. To už měl Chodský Újezd převahu, ale nedokázal si vypracovat gólovou příležitost. Pak běžela 91. minuta a přišla další branka domácích, téměř jako přes kopírák té první.  Hosté měli výhodu rohového kopu, ale ten skončil u gólmana Jánského, který založil rychlý protiútok, Janka opět utekl a naservíroval Jílkovi – 2:1.

„Nesehráli jsme celkově špatné utkání. Tvrdost domácích hráčů byla z mého pohledu až za hranou. Nepokryli jsme dva protiútoky po našem rohovém kopu, kdy jsme měli akci přerušit a za to jsme byli potrestáni," dodal Dufka.

FK Staňkov – TJ Ch. Újezd 2:1
Poločas: 1: 0. Branky: Janka, Jílek – P. Pikl. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 2:5. Diváci: 65.

Ch. Újezd: Slivoně – L. Pikl ml., Suchý, L. Pikl st., Zivčák, Trejbal, Kurčík, J. Pikl, Čepelák (70. Dufka), P. Pikl, Pešta.