Mladší žáci FK Tachov zajížděli k dalšímu diviznímu utkání na hřiště FK Příbram, kde porazili místní rezervu 2:4. Zápas začal svižně s několika šancemi na obou stranách. První branka ale padla až v 19. minutě. Klesa poslal míč do šestnáctky a Vácha se nemýlil – 0:1. O minutu později zaváhal domácí gólman Šedivý, který při odkopu trefil tachovského Dvořáka a míč skončil vedle tyče. V 21. minutě už takové štěstí neměl. Hosté zahráli při rohovém kopu signál, kdy Bezdička našel Klesu a ten nekompromisně zavěsil – 0:2.

Ve 25. minutě přišel závar před příbramskou brankou, ale Marek trefil jen spoluhráče. Čtyři minuty nato pohrozila naopak Marila, střela z přímého kopu mířila na zadní tyč, dorážka pak trefila spojnici Faltusovi branky. Hned v úvodu druhého poločasu o sobě dal vědět Bezdička, ale své sólo zakončil střelou do obránce. Domácím se podařilo snížit ve 35. minutě. Dlouhý centr putoval na hranici desítky a tam pohotově zakončil Květ – 1:2. Další pokusy Bezdičky a Klesy gólový efekt nepřinesly, a tak udeřilo na druhé straně. Z přímého kopu a následné dorážky Valenty bylo srovnáno – 2:2. Tachované reagovali tím nejlepším způsobem.

Tvrdou střelu Klesy gólman jen vyrazil a střídající Ježdík poslal FK opět do vedení – 2:3. Ve 45. minutě utekl z poloviny tachovský Dvořák a nezištně našel Bezdičku – 2:4. Následně vystřelil Bezdička a dorážka Ježdíka skončila vedle branky. V 53. minutě se zviditelnil nejmenší Tachovan na hřišti Marek, když prošel přes tři hráče Marily, ovšem do přihrávky skočili domácí obránci. Závěr utkání se dohrával před oběma lavičkami, kde se vhazovalo po sobě hned několik autů na obou stranách. Tachované tak mohli sdílet se svými příznivci z řad rodičů, kteří je za potlesku doprovodili do šaten, radost ze zasloužené výhry.

FK Příbram B – FK Tachov 2:4. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Čmucha. Diváci: 70.

TACHOV: Faltus - Danko, Klesa, Sláma, Dvořák, Vácha, Marek, Ditrych (Žipaj), Pták, Bezdička, Diviš. Střídali Žipaj a Ježdík. Trenéři Janák, a Hudec, as. trenéra Sňozík, ved. mužstva Volka.