Fotbalisté TJ Rozvadovav přivezli z Chanovic tři cenné body. Po přísném vyloučení Ptáka nejen že udrželi čisté konto, ale dokázali ještě dvakrát skórovat. Od úvodních minut to bylo opatrné utkání. Hrálo se převážně mezi šestnáctkami s minimem střeleckých příležitostí. Výjimkou byl náznak příležitosti domácího celku, který Bobčík zneškodnil. Na druhé straně hřiště ve 30. minutě zazvonila tyč po střele Bečváře.

Po přestávce se obraz hry nezměnil a utkání směřovalo k remízovému konci. V 73. minutě pronikal na branku Rozvadova Beránek a Pták „zatáhl“ za záchranou brzdu. Viděl červenou kartu a hosté se už soustředili jen na ubránění bodu. V 81. minutě přišel ale kontr a Chada předložil Roháčovi, jenž se nemýlil – 0:1. Opařené Chanovice nezvládli ani následující minuty, kdy se k velkému sólu nadechl Šuranský. obešel tři hráče i gólmana a pečetil překvapivou, ovšem zaslouženou výhru hostů.

„Obě mužstva hrála opatrně a nikdo nechtěl udělat chybu. Nám se tentokrát podařilo vyvarovat se zbytečných chyb a udržet čisté konto. Na hráčích bylo i po vyloučení Karla Ptáka vidět odhodlání vybojovat remízu. Zatáhli jsme se a podnikali rychlé protiútoky. Dva nám dokonale vyšly a zaslouženě si tak vezeme tři body. Kluci hráli s nasazením a bojovali do konce utkání. Za to jim patří dík a můžu být tentokrát spokojený,“ hodnotil utkání trenér Rozvadova Jan Sopko. „Poděkování patří také našim nejvěrnějším příznivcům, kteří i přes poslední nepříznivé výsledky na nás nezanevřeli a cestovali takovou dálku. Jsem rád, že jim kluci výhrou udělali radost,“ dodal Sopko.

Ch. Chanovice – TJ Rozvadov 0:2 Poločas: 0:0. Branky: 81. Roháč, 82. Šuranský. Rozhodčí: Urban. ŽK: 5:4. ČK: 0:1 (73. Pták). Diváci: 100.

Rozvadov: Bobčík – Luk. Čížek, J. Horáček, Bečvář, Roháč (89. Zd. Horáček), Chada (88. Karban), Pták, Šuranský, Hanko, Sopko ml., Svoboda (70. Mráček).