Po podzimní části fotbalové 1. A třídy vedoucí TJ Rozvadov vstoupil v pátek 31. ledna do zimní přípravy a o týden později absolvoval první herní prověrku.

Rozvadovští fotbalisté mají na čele krajské soutěže shodně 37 bodů s druhým Horšovským Týnem a rozdíl je jen ve skóre (48:15 – 46:19). Soupeř z Domažlicka je na tom lépe v tabulce pravdy, kdy oproti deseti plusovým bodům lídra jich on má 15.

„Náš kádr je úzký a přes týden mají hráči pracovní a studijní povinnosti. Scházíme se tak jen v pátek a jeden den o víkendu hrajeme přátelský zápas," řekl k přípravě trenér Rozvadova Miroslav Chada. Podle jeho slov ale v dané situaci našli řešení, které se zatím osvědčuje.

„Hrající asistent Martin Bronec dal po skončení podzimní části všem hráčům individuální plány přípravy na nabírání fyzické kondice a je na nich, jak tento plán naplní. Výjimky se najdou všude, ale většina hráčů k tomu přistupuje poctivě. Jak se opravdu připravovali se ukáže vždy při zápasech. V tomto ohledu můžeme být zatím spokojeni," chválil své svěřence kouč. Rozvadov trénuje na umělé trávě v Tachově, kde také hraje přípravné zápasy.

Více se o přípravě a plánech Rozvadova dočtete v úterním vydání Tachovského deníku.