V dohrávce osmnáctého kola fotbalové 1. A třídy porazil TJ Rozvadov mužstvo Okuly Nýrsko 5:1. Kdo se z příznivců domácího celkuopozdil a na utkání dorazil o osm minut později, neviděl dvě branky v síti Okuly.

Už v první minutě využil zaváhání nýrské obrany Bečvář a poslal domácí do vedení – 1:0. O sedm minut později skóroval po rohovém kopu Sopko – 2:0. Hosté se snažili, ale do vážnější příležitoasti se dostali až ve 13. minutě, kdy střelu Valenty domácí gólman kryl. Rozvadovští „nechali“ soupeře hrát a hrozili z rychlých kontrů. Jeden z nich nezakončil Chada. Ve 22. minutě se v šanci ocitl Presl, ale mířil nad branku. Ve 26. minutě se proháčkoval domácí obranou Flor a sám před Bobčíkem střílel vedle. Minutu nato o sobě dali vědět Rozvadovští, když se v obrovské šanci po příhře Ptáka ocitl Pícha, ale trefil gólmana. Ve 32. minutě hlavičku Hanka gólman Vaverka reflexivně vyrazil. Domácí příznivci se dočkali ve 36. minutě, kdy se po přihrávce Chady prosadil Kabourek – 3:0. Poslední slovo před přestávkou mohl mít nýrský Rubáš, ovšem sám před gólmanem střílel vedle.

Po změně stran začali aktivněji hosté. jejich snahu o zkorigování výsledku přibrzdil v 54. minutě křížnou střelou Pták – 4:0. Vzápětí měl stoprocentní šanci Chada, ale stav se neměnil. Na druhé straně kryl pokus Rubáše gólman Bobčík. V dalších minutách se hrálo v poklidném tempu pod taktovkou Rozvadova. O vzruch se postaral domácí brankář Bobčík, který si s notnou dávkou štěstí „povodil“ útočníky Nýrska a sklidil potlesk. Domácí si vypracovali ještě několik slibných příležitostí, ovšem Roháč, Chada a ani J. Horáček je neproměnili. Skóre se měnilo v 72. minutě, kdy se prosadil Chada – 5:0. Konečnou podobu výsledku dal v nastaveném čase Rubáš – 5:1.

„Vývoj utkání byl pro nás příznivý. Po rychlém vedení se kluci uklidnili a předvedli několik pohledných akcí. Já jsem spokojený,“ řekl stručně k utkání trenér Rozvadova Jan Sopko.

TJ Rozvadov – O. Nýrsko 5:1. Poločas: 3:0. Branky: 1. Bečvář, 8. Sopko, 36. Kabourek, 54. Pták, 72. Chada – 92. Rubáš. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 1:4. Diváků: 120.

ROZVADOV: Bobčík – Kabourek, J. Horáček, Bečvář (46. Roháč) Kupilík (60. Svoboda), Chada (87. Křehlík), Karban (46. Roháč), Pták, Hanko, Sopko, Pícha (75. Zd. Horáček).