Lídr 1. B třídy skupiny A mužstvo TJ Rozvadov hostilo u západních hranic Heřmanovu Huť. Domácí se gólově prosadili hlavně ve druhém poločasu a zaslouženě zvítězili 4:0. Od úvodních minut měli Rozvadovští hru pod kontrolou, vypracovali si několik slibných příležitostí, ovšem ty nedokázali proměnit. Boček spálil dvě a nedařilo se ani Ptákovi. Domácí příznivci si tak museli na vedoucí branku svého týmu počkat do 28. minuty, kdy se prosadil Boček – 1:0. Hosté měli několik brejkových situací, ovšem vážněji branku Rozvadova neohrozili. Po změně stran byla převaha lídra ještě zřetelnější a v 61. minutě jásali domácí diváci podruhé. Pták obešel čtyři hráče soupeře a šanci nedal ani gólmanovi – 2:0. V dalších minutách se hrálo zcela v režii Rozvadova. V 70. minutě se prosadil Boček – 3:1. Tentýž hráč byl v 81. minutě nedovoleně zastaven v šestnáctce soupeře a Pták pokutový kop bezpečně proměnil – 4:0.

TJ Rozvadov – S. Heřmanova Huť 4:0. Poločas: 1:0. Branky: 28. a 70. Boček, 61. a 81 Pták (1xPK). ŽK: 2:2. Diváků: 200.

ROZVADOV: Hlaváček – Křehlík, Sopko, Opava, Karban, Kupilík, Zd. Horáček, Roháč, Kůs, Boček, Pták. Střídali Zeman a Malý.