Rozvadov nezklamal

ROZVADOV - Lídr soutěže porazil Heřmanku 4:0

27.5.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Lídr 1. B třídy skupiny A mužstvo TJ Rozvadov hostilo u západních hranic Heřmanovu Huť. Domácí se gólově prosadili hlavně ve druhém poločasu a zaslouženě zvítězili 4:0. Od úvodních minut měli Rozvadovští hru pod kontrolou, vypracovali si několik slibných příležitostí, ovšem ty nedokázali proměnit. Boček spálil dvě a nedařilo se ani Ptákovi. Domácí příznivci si tak museli na vedoucí branku svého týmu počkat do 28. minuty, kdy se prosadil Boček – 1:0. Hosté měli několik brejkových situací, ovšem vážněji branku Rozvadova neohrozili. Po změně stran byla převaha lídra ještě zřetelnější a v 61. minutě jásali domácí diváci podruhé. Pták obešel čtyři hráče soupeře a šanci nedal ani gólmanovi – 2:0. V dalších minutách se hrálo zcela v režii Rozvadova. V 70. minutě se prosadil Boček – 3:1. Tentýž hráč byl v 81. minutě nedovoleně zastaven v šestnáctce soupeře a Pták pokutový kop bezpečně proměnil – 4:0.

TJ Rozvadov – S. Heřmanova Huť 4:0. Poločas: 1:0. Branky: 28. a 70. Boček, 61. a 81 Pták (1xPK). ŽK: 2:2. Diváků: 200.

ROZVADOV: Hlaváček – Křehlík, Sopko, Opava, Karban, Kupilík, Zd. Horáček, Roháč, Kůs, Boček, Pták. Střídali Zeman a Malý.

27.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 20 360 Kč Vedoucí provozu v ostatních zařízeních. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20360 kč, mzda max. 36830 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Domov pro osoby se zdravotním postižením Milíře 193., Požadujeme SŠ vzdělání v oboru technickém nebo ekonomickém ukončené maturitní zkouškou, zkušenosti s vedením kolektivu, osobnostní předpoklady - komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, bezúhonnost, znalost obsluhy PC - Ms Word a Excel, řidičský průkaz skupiny B aT s praxi min. 3 let. Výhodou osvědčení o odborné způsobilosti BOZP a PO. , Náplň práce: vedení provozního úseku (stravování, úklid, údržba, prádelna), vedení evidence spotřeby energií. PHM apod., evidence majetku vč. provádění inventarizací, smlouvy a jejich registrace, výběrová řízení na majetek, opravy, servis apod. zajišťuje materiálně - technické zásobování pro běžnou spotřebu (drogerie, kancel. potřeby apod.) spolupráce s CNPK., Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, benefity z FKSP. Pracoviště: Domov pro osoby se zdravotním postižením milíře, příspěvková organizace, 347 01 Tachov 1. Informace: Dana Velešíková, +420 605 980 353. Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů operátor. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 18. Poznámka: místo výkonu práce :Vítkov č.p. 108, 347 01 Tachov 1, Náplň práce: Montáž komponentů a dílů pro automobilový průmysl., Požadujeme manuální zručnost, základní numerickou způsobilost a gramotnost, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném a nepřežitém provozu, schopnost následovat a dodržovat pracovní návodky, Bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP, nadstandardní příplatky za směnnost , osobní a tel. kontakt v době od 9.00-11.00 hod.. Pracoviště: Kdk automotive czech s. r. o., 347 01 Tachov 1. Informace: Kamila Fojtíčková, +420 374 507 714. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 16 000 Kč Svářeči, řezači plamenem a páječi Svářeči, řezači plamenem. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: místo výkonu práce Nádražní č.p. 490, 348 13 Chodová Planá,(ve firmě Schmelzer s. r. o.), osobní kontakt na adrese Pobřežní 1656, Tachov (sportovní hala) každé pondělí 8.00-9.00 hod.,. Pracoviště: Nexumi team s.r.o.(prac. chodová planá), Nádražní, č.p. 490, 348 13 Chodová Planá. Informace: Štefan Berčík, +420 602 359 116. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky číšník/servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce Mlýnec č.p. 9, 348 06 Přimda, Hotel Starý mlýn,základní mzda + prémie,vyučen výhodou( při nižším vzdělání nutnost praxe v oboru),dobrá znalost němčiny slovem, možnost ubytování a stravování. Pracoviště: Old mill hotel s.r.o., 348 06 Přimda. Informace: Ľubomír Medvecký, +420 731 566 002.

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

-

ANKETA: Kteří hokejisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na hokejového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

Hokejová Plzeň po obratu slavila třetí výhru v řadě

Od druhé minuty nedělního souboje s Litvínovem sice hokejisté Škody Plzeň prohrávali, ale přesto nakonec slavili doma vítězství 4:1 a v extralize jsou po dvanácti kolech třetí o skóre před Libercem.

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.