V utkání pátého kola Puma krajského přeboru se nezvykle už v pátek představil nováček z Rozvadova na hřišti v Břasích proti FC Rokycany. Náš zástupce „vyválčil“ bod za remízu 1:1, ale tu si domácí zajistili až v 90. minutě utkání.

Rokycanští na svého soupeře v úvodní patnáctiminutovce vlétli, před brankou Rozvadova bylo často rušno, ale gólu se domácí nedočkali. „V této fázi utkání jsme přežili se štěstím několik ošemetných situací, ale v dalších minutách jsme se začali prosazovat naši kombinační hrou a soupeře i přehrávali,“ viděl průběh prvního poločasu trenér TJ Rozvadov Jan Sopko, který se mohl ve 27. minutě po akci J. Horáčka radovat po trefě Ptáka z vedoucího gólu svého týmu. V dalších minutách mohl ještě skórovat J. Horáček. Blízko k vyrovnání měli domácí v závěru poločasu, kdy sólo domácího borce gólman Makó vychytal.

Po změně stran se snažili domácí stále s větším počtem hráčů o vyrovnání a Rozvadovu se tak otvíral prostor k protiútokům. Z nich přišly brankové příležitosti Roháče a J. Horáčka, které řešila domácí obrana jen za cenu nedovolených zákroků. Hostům se dařilo držet jednobrankové vedení a v 80. minutě ho mohl pojistit Bečvář, jenž obešel vše co mu stálo v cestě až na gólmana. Domácím se podařilo vyrovnat v nastaveném čase. „My jsme v závěru špatně řešili situace, kdy kluci nedokázali udržet míč na polovině soupeře. Nedůslední byli i v naší šestnáctce a domácí míč nakonec dotlačili do branky. Měl jsem na stopkách 91.28 minut, když Rokycany srovnaly. Takový je fotbal. Před utkáním bychom bod brali, takto jsme byli bezprostředně po zápase hodně smutní,“ řekl Sopko a dodal: „K utkání jsme jeli s cílem smazat nějaký ten záporný bod, což se nám podařilo. Kluci odvedli dobrý výkon a remízu si určitě zasloužili.“

ROZVADOV: Makó – Kabourek, Křehlík, J. Horáček, Bečvář, Roháč, Pták (75. Svoboda), Šuranský, Mráček, Hanko, Zd. Horáček.