Rozvadov remizoval

Tachov - Přípravný fotbal

22.2.2011

Fotbal: TJ Rozvadov – TJ Přeštice 3:1Foto: DENÍK/František Hlas

Jarní část fotbalových soutěží se nezadržitelně blíží a mužstva využívají poslední dny do začátku mistrovských zápasů k herní přípravě. V jedné z nich hostilo mužstvo TJ Rozvadov fotbalisty T. Přimda a soupeři se rozešli smírně 2:2.

Na umělé se hrálo typicky přípravné utkání, ve kterém byl v prvním poločasu lepší účastník krajského přeboru z Rozvadiova, ve druhém pak přimdský Tatran. Fotbalisté z podhradí šli v 19. minutě do vedení brankou nové akvizice Vovchuka, ale v samém závěru první pětačtyřicetiminutovky srovnal ve 41. minutě zkušený L. Čížek.

Po změně stran se v 65. minutě trefil Jan Hečko a lídr 1. B třídy vedl 1:2. Rozvadovští v této fázi utkání tahali za kratší konec, ale po chybě v obraně Tatranu se dočkali vyrovnání. V 87. minutě jeho zaváhání potrestal J. Horáček.

TJ Rozvadov – T. Přimda 2:2 Poločas: 1:1. Branky: 41. Čížek, 87. J. Horáček – 19. Vovchuk, 65. Jan Hečko. Rozhodčí: Šlapák. Diváci: 15.

Rozvadov: Benda – Zd. Horáček, Hanko, Čížek, Kabourek, Pták, Roháč, Bezdička, Zeman, Karban, J. Horáček. Střídali Bobčík, Svoboda a Bečvář. Trenér Chada.

Přimda: Landrgott (46. Hlaváček) – Hrabovský, Opava, Sopko, Vovchuk (46. Růžička), Mucha (46. Malý), Karásek, P. Brouzda, Jar. Kečko, J. Hečko, Krýsl. Trenér Sopko.

22.2.2011
Snímky z utkání Lom - Konstantinovy Lázně.
9

Lídři nezaváhali, Chodský Újezd i Lom nadále vládnou

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana v Horšovském Týně
85

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

FOTOGALERIE: Dva autoři vystavují v muzeu

Černošín – V černošínském muzeu byla zahájena výstava fotografií Moniky Šavlové z Kladrub a Štefana Kučíka ze Stříbra.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji.

Stříbro – Spolupráce mezi městy Stříbro na české straně a Vohenstrauss na německé straně, trvá už několik desetiletí. Ta oficiální, na základě smlouvy o partnerství, pak 25 let. A právě tu chtěli zástupci obou měst stvrdit společným přátelským setkáním.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.