Odveta baráže o udržení v Puma krajském přeboru se Rozvadovu ve Zbiroze nepovedla. S domácím týmem prohrál 1:0, když jedinou branku utkání vstřelil P. Smitka. Jelikož měl zástupce z Tachovska „nahráno“ z prvního utkání (5:0), v Rozvadově se bude hrát nejvyšší krajská soutěž i příští sezonu.

Domácí tým před svými příznivci od úvodních minut bojoval o co nejlepší výsledek a chtěl nechat zapomenout na nevydařený zápas v Rozvadově. Hosté pod dojmem velkého náskoku přistoupili k utkání hodně vlažně a podle slov trenéra Jana Sopka může být radost jen ze záchrany, jinak v odvetě hosté výsledkově i herně zklamali. Zbiroh bojoval, ale první gólovku měl Rozvadov, kdy se ve 25. minutě ocitl sám před gólmanem J. Horáček. Už v Rozvadově výborný P. Mulač jej však vychytal. V tomto utkání podali oba gólmani dobré výkony. Také Bobčík se několikrát předvedl při příležitostech domácích. Kapituloval až v 72. minutě po zakončení Patrika Smitky. Jeho protějšek se vyznamenal při střelách Ptáka či Roháče a zmařil další příležitosti.

„Zasloužená výhra, ale Rozvadov nám to ulehčil svým přístupem. Doma zvítězil 5:0 a podle toho také hrál. Ovšem kluci splnili očekávání. Bojovností dokázali vyhrát a za to jim patří stejně jako za celou sezonu dík. Soupeř byl výborný, fotbalovější a doma si zajistil záchranu,“ hodnotil zápas trenér Zbirohu Miroslav Pašek. Jeho protějšek moc důvodu k radosti neměl.

„Jeli jsme sem navázat na náš výkon z domácího utkání, ale hráči měli v hlavách výhru 5:0 a přistoupili k zápasu tak, jak přistoupili. Z naší strany se na to dívat nedalo, jsem výkonem kluků hodně zklamán. Ještě, že jsme doma vyhráli 5:0. Domáci si výhru zasloužili,“ řekl k utkání trenér Rozvadova Jan Sopko.