Nováček z Rozvadova zakončil podzimní část krajského přeboru ve fotbalu výhrou v Horní Bříze. Svým příznivcům tak nechal zapomenout na nevydařené domácí utkání s Holýšovem (1:3). Rozvadovští na hřišti „Keramiků" zvítězili 3:0, ale zápas tak jednoznačný, jak napovídá skóre, nebyl.

Hosté vstoupili do utkání velmi dobře. Zaskočili Horní Břízu aktivní hrou a ve 20. minutě šli do vedení. Mezi střelce se zapsal Janoušek – 0:1. „My hráli velmi dobře a do přestávky jsme měli jít s vyšším vedením," žehral na neproměněné příležitosti hrající trenér Rozvadova Martin Bronec. Autor vedoucí branky Janoušek nastřelil ještě ve slibné pozici dvakrát břevno a Kabourkovi chytil „loženku" domácí gólman.

Domácí vlétli do druhého poločasu jako uragán a Rozvadovští se bránili s notnou dávkou štěstí. Velkou zásluhu na udržení vedení měl gólman hostů Benda. „O přestávce jsem upozorňoval spoluhráče, abychom vstoupili do druhého poločasu plně koncentrovaní. V minulosti tomu tak nebylo. Bohužel, domácí nás „válcovali", ale naštěstí se jim nepodařilo skórovat. Právě v době jejich největšího tlaku se nám podařil protiútok a Adam Janoušek v 67. minutě zvýšil naše vedení na 2:0," popsal klíčové okamžiky zápasu hrající kouč. Opaření domácí se ještě nestačili vzpamatovat a tři minuty po druhé brance přidali hosté Čížkem třetí. „V tomto momentu jsme definitivně zlomili odpor soupeře a bylo po zápase," konstatoval rozvadovský lodivod. Domácí už v sobě nenašli hlavně psychické síly a Rozvadov si v poklidu tříbrankové vedení ohlídal.

„Jsem rád, že jsme napravili výpadek s Holýšovem. Ten mrzí o to víc, že jsme mohli teoreticky přezimovat na třetím místě. Utkání jsme odehráli s nasazením, kluci podali disciplinovaný výkon. Sice jsme se zase nevyvarovali „hluchého" místa po přestávce. My měli totiž rozhodnout už v prvním poločasu. Jsem ale spokojený, ten zápas jsme zvládli a s tím i celý podzim," neskrýval radost Bronec.