A právě tyto týmy se v sobotu v mlhavém počasí střetly v okresním derby na stadionu Baníku. Po skončení se radovali hosté.
Zápas, který sledovalo 110 diváků, nabídl v prvním poločase fotbal, který se hrál především ve středové části hřiště, ze které se oběma týmům dařilo pronikat rychlými brejky do obranného pásma soupeře.

Hra byla vyrovnaná, oběma týmům se dařilo dobře bránit, mírnou převahu si postupně vytvořilo Stříbro. Ale Rozvadov dával najevo, že se chce odpoutat ze sestupových vod a prožít klidnější zimní pauzu, do které zbývají ještě dvě kola. Stříbro zase ukazovalo snahu zůstat v poklidném středu tabulky.

Rozuzlení přišlo až v poslední dvacetiminutovce druhého poločasu, kdy se nejprve v 70. minutě trefil hostující Tomáš Štverák. Po deseti minutách přidal druhý gól Rozvadova Jaroslav Žemlička, který ještě stihl v poslední minutě dostat červenou kartu za druhé napomenutí během zápasu.

Rozvadov tak poněkud překvapivě vyhrál ve Stříbře 0:2 a v soutěži má zatím dvanáct bodů. Stříbro zůstává ve středu tabulky, ale přeskočila je Horní Bříza.

V příštím kole krajského přeboru zajíždí Baník Stříbro v neděli do Mýta, Rozvadov v sobotu hostí doma Sušici. Třetí zástupce tachovského okresu v soutěži, FK Tachov, hraje v sobotu ve Lhotě.