Další přípravné utkání se hrálo na „umělce“ v Tachově. Mužstvo T. Přimda se utkalo s TJ Rozvadov a oba týmy nastoupily v kombinovaných sestavách. Po přestávce se probudili střelci a Rozvadov vyhrál 5:2.

Od úvodního hvizdu bylo vidět mnoho snahy a bojovnosti, do fotbalové krásy chybělo ale hodně. O trochu lépe na tom byli Rozvadovští. Tatran se po chvíli zlepšil, ale mnoho akcí skončily před šestnáctkou. Ve slibné šanci se ocitla posila Přimdy Zámeček, ale Benda ho vychytal. Tentýž hráč to zkoušel dalekonosným lobem, ale opět neuspěl. Slabě hlavičkoval rozvadovský Bečvá. Pak se předčastně radovali Přimdští, gól pro ofsajd nebyl uznán. Slabou střelou se po chvíli prezentoval Zámeček. I na druhé straně nebyl uznán gól pro ofsajd. Skóre mohl otevřít kanonýr Přimdy Jan Hečko, třikrát ale nedal. V závěru půle centroval Földeši v dresu Rozvadova, ale domácí odvrátili.

Tři minuty po přestávce se diváci dočkali. Střelcem úvodní branky byl Jan Horáček – 0:1. Pak zbrkle vysoko nad přestřelil Coufal. Hosté šli do dvoubrankového náskoku po akci, kdy skóroval M. Havel. Střídající Ruda mířil vysoko nad chvíli po druhé brance. Střelu Slowika zlividoval Landrgott. V 63. minutě střílel Kabourek těsně vedle. Minutu poté utekl Jan Hečko, ustál souboj a snížil na 1:2. Vyrovnat mohl O. Malý, ale místo příhry ještě lépe postavenému spoluhráči, sobecky vystřelil. Benda jeho úmysl vystihl. V té době byla lepší Přimda, hostům jakoby docházeli síly. Běžela 79. minuta, na roh si vyskočil Földeši a zvýšil na 1:3. Tatran mohl opět korigovat, ale zahazoval jednu šanci za druhou. Zákonitě přišel trest v podobě čtvrtého gólu. Autorem byl „zapůjčený“ M. Havel. Vzápětí snížil pohotově Jan Sopko. Přimda vrhla všechny síly k dalšímu snížení, ale místo toho dostala pátou branku pátou. Střelcem byl Jan Horáček.

T. Přimda – TJ Rozvadov 2:5

Poločas: 0:0. Branky: 64. Jan Hečko, 84. Jan Sopko – 48. a 88. Jan Horáček, 57. a 83. M. Havel, 79. Földeši. Rozhodčí: Majerčík. Hráno bez karet. Diváci: 35.

Přimda: Landrgott – Cingroš, Coufal, Sopko, P. Brouzda, Jar. Hečko, Karásek, Zámeček, Hána, Opava, Jan Hečko. Střídali Pristaš a O. Malý. Trenér J. Sopko.

Rozvadov: Benda – Földeši, Z. Horáček, Bečvář, Bizoň, Mráček, Slowik, Kabourek, Dravecký, J. Horáček, M. Gažák. Střídali L. Havel, M. Havel, Ruda a Petr Hobza. Trenér M. Chada.

Stanislav Sýkora