Puma krajský přebor měl na programu 19. kolo a nováček z Rozvadova k němu odjížděl do Přeštic. Domácí ve druhém poločasu potrestali chyby rozvadovské obrany a zvítězili 2:0.

Zatímco v prvním poločasu byl jasně lepší domácí tým a Rozvadov doslova přežil čtyři šance Přeštic, ve druhém se Rozvadov zlepšil a Chada měl na kopačce vedoucí branku. Šuranský nastřelil ze šestnáctky tyč přeštické branky. Pak ale přišla sporná situace, kdy hrál domácí hráč v šestnáctce soupeře rukou, padla branka a rozhodčí ji uznal. Za necelých deset minut hosté inkasovali podruhé a Přeštice dovedly zápas do vítězného konce.

„Přesto, že jsme si v týdnu řekli, že na debakl s Kolovčí zapomeneme, tak to kluci v hlavách měli. První poločas byl totiž z naší strany hodně špatný a domácí mohli rozhodnout, když si vytvořili tři, čtyři gólovky. Nám se nedařilo nic,“ hodnotil první pětačtyřicetiminutovku trenér Rozvadova Jan Sopko. „Druhý poločas jsme začali dobře. Soupeře dokonce přehrávali a vytvořili si i šance. Borek Chada přestřelil trestuhodně z malého vápna. Hráč jeho kvalit by to měl proměnit. V šedesáté minutě trefil Šuranský tyč a za několik minut přišel trest v podobě vedoucí branky Přeštic. Zbytečně jsme faulovali u rohového praporku. Následoval trestný kop a sporná branka. Oproti první půli jsme se hodně zlepšili, paradoxně ale inkasovali. Nebudeme brečet a musíme bojovat dál. Věřím, že druhý poločas byl příslibem a už se prosadíme,“ řekl Sopko.

TJ Přeštice – TJ Rozvadov 2:0. Poločas: 0:0. Branky: 65. Turek, 73. Lambor. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 1:4. Diváci: 150.

Rozvadov: Bobčík – Hanko, Pícha, Kupilík, Bečvář (80. Svoboda), Mráček, Šuranský (81. Zd. Horáček), Roháč (30. Pták), Kůs, Chada, J. Horáček.