Rozvadovští nastoupili v jedenáctém kole Krajského přeboru Plzeňského kraje ve Zruči. Souboj nováčků skončil nerozhodně 1:1, když penaltový rozstřel lépe zvládli domácí borci.

Náš zástupce odjel k utkání jen s deseti hráči. „Bohužel, k předem avizovaným absencím došlo na poslední chvíli k dalším dvěma. Viróza postihla Žemličku a Bečváře, takže k Slowikovi, Janouškovi a Horáčkovi přibyli další dva hráči. V Tachově jsme nepořídili, takže proto odjeli v deseti," vysvětlil nezvyklou situaci trenér Rozvadova Martin Bronec. Hosté ale vstoupili do utkání nebojácně a byli Zruči více než vyrovnaným soupeřem. V 17. minutě se dokonce ujali vedení, když se trefil Čížek – 0:1. Obě mužstva měla nějaké další příležitosti, ale hosté i v deseti udrželi nejtěsnější vedení do přestávky.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním vyrovnat a to se jim záhy podařilo. Sedm minut po přestávce vyrovnal Eisenhammer. Domácí se pak snažili strhnout vedení na svou stranu, ale stav se neměnil. Rozvadovští dobře bránili a využívali příležitosti k protiútokům. Ale také oni už další branku nepřidali, takže se mužstva rozešla smírně.
V následném dramatickém rozstřelu se odehrálo další drama, které skončilo šťastněji pro domácí v poměru 8:7.

„Před kluky se skláním, všichni podali heroický výkon. Hrát celý zápas v deseti bylo velmi náročné a kluci to zvládli. Ke všemu jsem se v průběhu zápasu zranil ještě já, takže jsme prakticky dohrávali v devíti. Do obrany šel místo mne hrát Lukáš Čížek a já šel „statovat" do útoku. Domácí sice měli nějaké příležitosti, ty jsme ale přežili. Všichni hráči, jeden jako druhý podali obětavý výkon, odměnou nám je zasloužená remíza. Bod má pro nás, vzhledem k okolnostem, cenu zlata," dodal Bronec.