V dalším domácím zápase přivítali rozvadovští fotbalisté Čechii Příkosice. Po domácí remíze s TJ Sušice nepotěšili ani tentokráte své diváky. Po velkém tlaku neskórovali a prohráli 0:1. Zápas začali lépe hosté a domácí museli dvakrát zachraňovat. Potom domácí Chada nedosáhl na centr zleva. Po něm jej napodobili J. Horáček a Bečvář. Hosté pohrozili Jandošem a Novákem. Centrovaný míč Chady v šestnáctce nikoho nenašel. Pak zahrával serii rohů Roháč, ale ani z jednoho domácí nic nevytěžili. Ke vší smůle nastřelil Pták břevno. Vědět o sobě dali i Příkosice. Bobčík musel ve spolupráci s J. Horáčkem odvracet šance hostů. V 17. minutě mohl rozhodčí Mašek ukázat na penaltu. K překvapení domácích příznivců ale odpískal ofsajd. Další šance zazdili Pícha a Hanko. Na druhé straně ve 26. minutě těsně vedle svatyně domácích pálil Jandoš. O dvě minuty později potrestal zaváhání domácí obrany Hrubý a křížnou střelou skóroval – 0:1. Vyrovnat mohl Bečvář, ale Vaník byl proti. Šest minut před přestávkou musel hasit nebezpečí domácí Křehlík. Druhou půli pokračovala domácí mizérie v zakončování šancí. Bobčík musel ukázat umění při trestňáku Hrubého. Rozvadovští měli další šance Chadou, Bečvářem a Hankem. Hostující branka pro ně ale zůstala zakletá. Minelu střídajícího Karbana musel napravovat v 66. minutě Bobčík. O dvě minuty později s námahou vytěsnil trestný kop Příkosic. V posledním dvaceti minutách se začalo žlutit. Hlavně hosté měli několik likvidačních faulů. Domácí zahazovali do konce zápasu další šance. Tři minuty před koncem duelu dobře odcentroval Roháč, nikdo ale v pokutovém území z domácích nebyl. Po něm ještě páliil nepřesně Opava a Hanko. V nastaveném čase naopak utekli hosté a Bobčík bravurně zachránil.

TJ Rozvadov – Č. Příkosice 0:1. Poločas: 0:1. Branka: 28. Hrubý. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 2:5. Diváci: 100.

ROZVADOV: Bobčík - Opava, Křehlík, J. Horáček, Růžička (46. Karban), Bečvář, Roháč, Chada, Pták, Hanko, Pícha (72. Kupilík).