Ve druhém kole Poháru PKFS se utkala mužstva TJ Rozvadov a Baníku Stříbro. Utkání hrané na umělé trávě ve Stříbře skončilo výhrou Rozvadova 2:0. Účastník krajského přeboru tak postoupil do třetího kola.

Konfrontace špičky krajského přeboru a 1. A třídy vyzněla výsledkově pro favorita. Hrál se vyrovnaný zápas, ale rozdíl mezi „domácím" Rozvadovem a Baníkem byl v individuálních výkonech.

„V dresu soupeře mě hodně zaujali mladíci Skopový a Kořínek. Od našich hráčů bych si představoval větší bojovnost. Rozvadov má v sestavě zkušené hráče, kteří prošli vyššími soutěžemi a to v utkání prodali," pravil k utkání vedoucí mužstva Baníku Stříbro Milan Tůma. Skóre utkání otevřel v 11. minutě po zahraném rohovém kopu Bronec a domácí opět po rohovém kopu zvýšili ve 26. minutě zásluhou Žemličky na 2:0. Stříbru se v koncovce nedařilo a vybralo si i trochu smůly.

„Jak už jsem řekl, ve vyrovnaném utkání byl Rozvadov kombinačně lepší, my ztráceli hodně míčů. Neuhlídali jsme dvě standardky. Inkasovali po rohových kopech jako přes kopírák. V závěru jsme soupeře přitlačili, ale ten zkušeně bránil a vyrážel k rychlým protiútokům. My nedokázali skórovat po šanci Kertise a Tůma nastřelil tyč. Utkání s Rozvadovem jsou vždy vyhecovaná, ani tentokrát tomu nebylo jinak. Soupeř zúročil své zkušenosti," zhodnotil utkání vedoucí stříbrského mužstva.

TJ Rozvadov – B. Stříbro 2:0
Poločas: 2:0. Branky: 11. Bronec, 26. Žemlička. Rozhodčí: Valenta – Burda, Černý. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

Rozvadov: Makrlík – L. Viterna, Kabourek, Bronec, J. Viterna, Skopový, Žemlička, Šácha, Kořínek, Čížek, Křehlík. Trenér: Bronec.

Stříbro: Kostelníček – Mikulovský, Blažek, Hřebík, Pavlas, Eliáš, Pleško, Kohut, Zaoral, Bůžek, Bláha. Střídali Kertis, Tůma a Petrlák. Trenér: Aubrecht.