V 1. B třídě se hrál pod Čerchovem duel čtvrtého celku s prvním. Domácí Spartak vyválčil s lídrem soutěže remízu 3:3, když ještě sedm minut před koncem prohrával 1:3. Hosté vstoupili do zápasu jak se na lídra soutěže patří a už v deváté minutě vedli zásluhou Ptáka 0:1. V dalších minutách se hrál celkem vyrovnaný duel. Ve 36. minutě zahrávali Rozvadovští rohový kop a Opava hlavou poslal hosty do dvoubrankového vedení. Vstup do druhého poločasu měl lepší Spartak, který po deseti minutách snížil na 1:2 a byl zpátky v zápase. V dalším průběhu hry měli blízko ke vstřelení branky Boček a J. Horáček. Stav se měnil až v 83. minutě, kdy se trefil Boček a zdálo se být rozhodnuto. Opak byl pravdou. Domácí nejdříve ze třiceti metrů nakopli míč do šestnáctky a ten skončil v síti – 2:3. Dvě minuty před koncem se situace opakovala. Druhé zaváhání gólmana znamenalo radost v řadách domácího Spartaku – 3:3.

Sp. Klenčí – TJ Rozvadov 3:3. Poločas: 0:2. Branky: Brašna, Psutka, Řezníček - Boček, Opava, Pták. ŽK: 2:4. Diváků: 110.

ROZVADOV: Hlaváček – Sopko, Křehlík, Opava, Karban, Pták, Roháč, Kupilík, Kůs, Boček, J. Horáček. Střídali Malý a M. Pícha.