Sedmé kolo zimního turnaje FK Tachov Gleixner cup zahájil zápas Sparty Dlouhý Újezd a S. Drmoul. Sparťané dokázali zvítězit 4:2 a udělali důležitý krok k vítězství v turnaji.

Častěji míč na kopačkách měli překvapivě hosté, kteří byli převážně nastěhováni na polovině Sparty. Fotbal se ale hraje na góly a ty dával v prvním poločasu jen vedoucí tým průběžného pořadí. Převaha Drmoulu byla zřejmá, ovšem v 17. minutě si postavil míč k trestnému kopu J. Sňozík a z dobrých dvaceti metrů vyslal na branku hostů dělovku, které se snad gólman sokolíků uhnul. Míč skončil v síti a Sparta vedla 1:0. Obraz hry se neměnil a Drmoulští měli stále územní převahu. Ve 34. minutě přišel jeden z protiútoků domácího celku, který odvrátil Drmoul na rohový kop. Nejvýše si po jeho rozehrání na míč vyskočil Křehlík a Sparta vedla 2:0. Další branky už v prvním poločasu, přes pokusů na obou stranách už nepadly. Do druhého vstoupila lépe Sparta a v 53. minutě se trefil Pavlík – 3:0. Domácí ještě slavili a jejich nekoncentrovanost potrestal o minutu později Kafka – 3:1. Další minuty patřily opět hostům, kteří byli stále aktivnější. Jejich zakončení ale bylo žalostné a centrované míče do šestnáctky spolehlivě sbíral domácí gólman Haník. Sparta podnikala nebezpečné protiútoky a po jednom z nich pečetila její výhru nová posila Kotrc – 4:1. Kosmetickou úpravu výsledku udělal v 88. minutě Šaliga.

Sp. Dl. Újezd – S. Drmoul 4:2. Poločas: 2:0. Branky: 17. Sňozík, 34. Křehlík, 53. Pavlík, 82. Kotrc – 54. Kafka, 88. Šaliga. Rozhodčí: Hanilec. ŽK: 2:2. Diváci: 30.

SPARTA: Haník – Sňozík, Stoklasa, Houda, Křehlík, Švábek, Veleta, Gabčo, Kotrc, Žemlička, Tůša. Střídali Mišoň a Pavlík.