Divizní fotbalisté FK Tachov zvítězili v Čížové 4:2, přesto že se pro ně utkání nevyvíjelo v úvodu moc dobře. Kvalita hostů se ale nakonec projevila a tři body z venku jsou pro vedoucí tým soutěže velmi cenné.

„Byli jsme celý zápas lepší, dokázali ale zahodit hodně příležitostí. Na druhé straně čtyři z nich kluci proměnili, nejde všechno dát. Zápas ale mohl být rozhodnutý daleko dřív. Hráli jsme venku, máme tři body," pravil k utkání spokojený trenér FK Zdeněk Michálek.

Hosté prohrávali šťastnou střelou domácích, pak otočili na 1:2, ale propásli další navýšení a domácí je potrestali vyrovnáním. Rozdílovou branku pak dal zkušený Sadílek. „Michal Folejtar se dostal k míči a výborně mě našel perfektní přihrávkou. Já už jen zavřel oči a snažil se to propálit do sítě, vyšlo to," popsal svou trefu Jaroslav Sadílek, kterému se střelecky daří.

„Nepamatuji takovou sérii, už čtvrtý zápas skóruji. Já dříve spíše na góly nahrával. Samozřejmě jsem za to rád," pravil středopolař. „Zápas jsme si trošku zdramatizovali, ale pořád jsem věřil. Byli jsme jasně lepší, celé utkání měli převahu. Domácí bojovali, hráli dost tvrdě a nahrávalo jim i menší hřiště. Věřil jsem, že utkání zvládneme," dodal k průběhu utkání Sadílek.