Neúplné čtvrté kolo zimního turnaje FK Tachov ve fotbalu nepřineslo žádné větší překvapení, jen se snad v utkání J. Bezdružice s německým Vohenstrausem čekala výhra našeho zástupce. Pokud ještě chřipková epidemie nezasáhla plošně Tachovsko, tak některé týmy určitě. Dohromady nedali mužstvo v Rozvadově a v Neubau, kde snad hraje více hráčů z Čech než Němců. Zápas Rozvadova se S. Bor byl odložen na 18. února a o náhradním termínu duelu Neubau – Drmoul se ještě jedná.

Skupina A: Spartak Klenčí – Sparta Dlouhý Újezd 0:0. Branky se padesátka přítomných diváků nedočkala, ale na hřišti se jiskřilo. „První půle byla z naší strany herně hodně špatná. Na hráčích je vidět, že běháme, ale na hřiště se k práci s míčem nedostaneme. V tělocvičně je to jen náhražka. Druhý poločas už byl z naší strany o hodně lepší, ale nedokázali jsme proměnit ani ty nejvyloženější šance,“ posteskl si trenér Sparty Dlouhý Újezd Josef Mišoň. „Na nervozním a přehnaně tvrdém utkání se opět podepsal rozhodčí. Některé zákroky z obou stran byly nebezpečné a utkání bylo nesmírně vyhecované. Pískal nás podruhé a zase to nezvládl,“ nešetřil kritikou na adresu arbitra Mišoň.

SpVgg Vohenstraus – Jiskra Bezdružice 1:1 (0:1, Műsik – Korynta). Překvapivý výsledek. Čekala se výhra Jiskry. Obě mužstva si vypracovala několik šancí, ale využila jen jednu. Remíza je podle mého názoru spravedlivá. My propadáme v obranné hře, na té musíme zapracovat,“ řekl k utkání trenér J. Bezdružice Václav Jaroš. Více na jiném místě této strany.

Skupina B: Slavoj Chodová Planá – Rozvoj Trstěnice 6:1 (3:0, Rolko, Matys, Kunc starší, Kunc mladší, Gerneš, Plecitý – Pešek). Trstěničtí nezůstali své pověsti nic dlužni a opět mají na svém kontě vysokou porážku. Slavoj naplnil předzápasové předpoklady a připsal si do tabulky tři povinné body.

Tatran Přimda – Sokol Lom 2:1 (0:0, Gubáni 2 – Krét). Do branky Lomu se postavil zkušený padesátník Aurel Ardeleanu a dlouho živil naděje svého týmu na bodový zisk. Střelcům Tatranu bral sebevědomí, vždy stál tam, kam mířili přimdští kanonýři. Lomští se ujali vedení, ale nakonec ho neudrželi. „Více jsem spokojený s hrou než s výsledkem. Dlouho nás vychytával Relulka (A. Ardeleanu, pozn. red.), z kterého jsme i my svoji střeleckou nemohoucností udělali gólmana. Hráli jsme na kvalitním terénu a zápas splnil svůj účel,“ pravil trenér T. Přimda Štefan Berčík.

FK BKV Planá – FK Tachov B 2:6 (0:4, Gažík, Kuchař – Šácha 2, Chval, L. Viterna, J. Braun, Földeši). Souboj prvního s druhým vyzněl jasně pro tachovskou rezervu. Ta opět nastoupila s několika hráči A týmu a svoji převahu dokázala vyjádřit i brankově.