Slavoj dvakrát srovnal, trenér Suk bod bere

Plzeň - O víkendu se hrálo další kolo 1. A třídy, Chodovka už v pátek.

20.4.2015

Po šťastné výhře s Nýrskem zajížděli fotbalisté Slavoje Chodová Planá do Plzně. V páteční předehrávce „vyválčili" na umělé trávě Senco Doubravka s místní rezervou bod. V utkání 1. A třídy domácí dvakrát vedli, ale Slavoj dokázal vždy vyrovnat. V penaltovém rozstřelu byla lepší záloha Senca.

Domácí byli fotbalovější a vytvořili si také v úvodu utkání převahu. Hráči Slavoje si „zvykali" na umělou trávu a osvětlení. Senco šlo do vedení ve 25. minutě zásluhou Krysla. Gólem do šatny Slavoj vyrovnal, když se trefil Soukup.

Ve druhém poločasu patřil jeho úvod opět domácím a v 51. minutě dal Vaigl na 2:1. Slavoj se nevzdával a snažil se alespoň o vyrovnání. V koncovce citelně chyběl zraněný Chval, ale v 85. minutě jej nahradil Radil, který zajistil hostům bod. V závěru si ještě domácí vybrali pověstné fotbalové štěstíčko. Slavoj při standardní situaci vrhl všechny síly do útoku a Abramčuk v poslední minutě hlavičkoval do spojnice tyčky s břevnem.

„Bod beru. Kdybychom měli štěstí, tak mohli být tři, ale musíme být pokorní. Soupeř byl lepší, lépe se vyrovnal s umělým povrchem a osvětlením. Domácí prostředí bylo opravdu výhodou. Pro naše hráče to byl nezvyk, ale dokázali se s tím vypořádat a dvakrát vyrovnat. Celkově byla kvalita na straně domácích, nás opět podržel v bráně Karel Petrželka. Ale všichni hráči bojovali. Bohužel, při penaltách jsme neuspěli, to je ale vždy loterie," zhodnotil utkání trenér Slavoje Saša Suk.

Senco Doubravka B – Sj. Chodová Planá 2:2 (PK 6:5)
Poločas: 1:1. Branky: Krysl, Vaigl – Soukup, Radil. Rozhodčí: Šlajs. ŽK: 1:3. Diváci: 40.

Slavoj: Petrželka – Kutička, Abramčuk, Ryška, Plecitý, Rolko, Hanko, Ovčačík, F. Drahorád, Ščasnár (20. Radil), B. Soukup.

20.4.2015 VSTUP DO DISKUSE

Hokejisté Tachova nastoupí doma

Školní dvůr v brzké době čeká rekonstrukce.

Přípravná třída pomůže lépe zvládnout první třídu

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji.

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Chodová Planá - Rybářství rozhodlo o změně, výlov Regentu začne nejspíše až v pátek, pokačovat se bude v sobotu. I tento termín není podle rybářů definitivní.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Studentky z Plané soutěžily v čepování piva

Planá – Soutěže v čepování piva, pořádané v rámci výstavy v pražských Letňanech, se zúčastnily studentky druhého ročníku Střední školy živnostenské v Plané Kristýna Országová a Karina Svobodová.