Slavoj si v dohrávce poradil s Doubravkou B

Chodová Planá - Ve středu se dohrávalo odložené utkání 1. A třídy.

9.10.2014

Krajská soutěž fotbalové 1. A třídy měla na programu dohrávky a Slavoj Chodová Planá hostil rezervu Senco Doubravka. Ve vyrovnaném utkání se Slavoj prosadil v koncovce a po výhře 3:0 získal cenné tři body.

Obě mužstva šla do zápasu posílena. Domácí o hráče z divizních Mariánek a rezerva Doubravky o juniory. Ani jeden z týmu zbytečně neotvíral svou obranu. To ale platilo jen první čtvrt hodinu. V 15. minutě si domácí příznivci poprvé zakřičeli gól, když se trefil Novák. Tři minuty potom už to bylo zásluhou Bílka 2:0 pro Slavoj. V dalších minutách se domácí sice tolik neprosazovali, ale také neinkasovali.

Do druhé půle nastoupil Slavoj aktivně a v 50. minutě měl Bílek na kopačce svou druhou branku, plzeňský gólman jej ale vychytal. Hosté se snažili zdramatizovat utkání, ovšem obrana Chodovky hrála pozorně a do velkých příležitostí soupeře nepouštěla. Co jí prošlo, to pochytal pozorný Petrželka. Neúnavný Abramčuk hnal domácí do útoku a v 78. minutě přišlo definitivní rozhodnutí z kopačky Bílka.

„Všichni hráči si zaslouží pochvalu. Podali zodpovědný výkon a tentokrát se prosadili i v koncovce. Důležité bylo v průběhu prvního poločasu, že jsme neinkasovali. Jen je teď třeba výkon zopakovat v sobotním utkání proti Nepomuku, které hrajeme opět doma," řekl k dohrávce vedoucí mužstva Slavoje Milan Brůžek.

Sj. Chodová Planá – FK Senco Doubravka B 3:0
Poločas: 2:0. Branky: Bílek 2, Novák. Diváci: 60.

Slavoj: Petrželka – Kutička, Bílek, Plecitý, Riška, Ovčačík, R. Soukup (46. Benedikt), B. Soukup (60. Hanko), Jakubec, Abramčuk, Novák (82. Kysela)

9.10.2014 VSTUP DO DISKUSE

Bouralo se na jihu Plzně, Klatovsku, Domažlicku i Tachovsku

Terén sv. Petra vstupuje do 71. sezony, k jejím hlavním vrcholům bude patřit MČR sajdkár a čtyřkolek.

Stříbro opět uvidí mistrovství republiky sajdkár

Nájemci hospod se obcím nehlásí

Klatovsko – Stále bez provozovatele je kulturní dům s hospodou v Chanovicích, obec marně hledá nájemce už od května loňského roku. Podobně jsou na tom od prosince i v Bolešinech, podle starostů jsou za problémy s hledáním provozovatelů rostoucí požadavky a regulace ze strany státu.

Tachovsko – Už od ranních středečních hodin vyjížděli hasiči k několika případům, kdy padlý strom blokoval komunikaci. K těmto událostem došlo například v Sulislavi, Kladrubech, či v Ostrovcích.

Husa bez provázku a výcvik lavinových psů: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 18. a 19. ledna 2018.

Buldoci hostí v krajské soutěži Holýšov

Tachovsko – Po sobotním vysokém vítězství 7:1 nad celkem TJ Sušice mají hokejisté Tachova tento víkend v krajské lize mužů volno. Další mistrovský zápas je totiž čeká až příští týden, kdy se utkají s týmem HK Rokycany.