Jiskřička naděje na záchranu Slavoje Chodová Planá v 1. A třídě zhasla po jeho prohře v Pačejově 0:6 a výhrách Žihle a Nýřan.

Náš zástupce cestoval na hřiště aspiranta na postup do Pačejova ve značně kombinované sestavě a s favoritem držel krok do 30. minuty, kdy poprvé inkasoval. Pět minut před obdrženou brankou postupoval sám na domácího gólmana Radil, ale nezakončil mezi tyče.

„Nás do té doby a prakticky celý zápas držel gólman Karel Petrželka, který opět chytal výborně," chválil strážce svatyně trenér Chodovky Saša Suk. Už to vypadalo, že hosté půjdou do kabiny jen s jednogólovou ztrátou, ale mezi 40. a 44. minutou dvakrát inkasovali. „Z naší strany to byl hrozný výpadek, byly to slepené branky, které rozhodly. V druhém poločasu už byli domácí jasně lepší," řekl k utkání trenér Slavoje.

„Měli jsme hrát nakopávané míče za obranu, ale místo toho se kluci snažili hrát „bago fotbal". Sestavu jsme dávali horko těžko dohromady, všem hráčům musím poděkovat za bojovnost. Soupeř byl jasně lepší a v průběhu soutěže zatím nejkvalitnější tým proti kterému jsme hráli. Hrál výborný fotbal a jeho vítězství je zasloužené," složil poklonu soupeři Suk.

TJ Pačejov – Sj. Chod. Planá 6:0
Poločas: 3:0. Branky: Kubaň 3, Klásek 2, Vavruška . Rozhodčí: Sladký. ŽK: 0:0. Diváci: 150.

Slavoj: Petrželka – Zápotočný, Soukup, Kutička, Plecitý, Šmolík (60. Kunc), Rolko, Ovčačík, Benedikt (70. Ščasnár), Chval, Radil.