Souboj druhého Startu Luby se šestým TJ Chodský Újezd skončil bez branek. Přesto se v Horní Jadruži diváci nenudili. Obě mužstva si vypracovala příležitosti ke skórování, ale brankáři Slivoně a Kodeš byli muži na svém místě. Domácí gólman pak v penaltovém rozstřelu svůj výborný výkon podtrhl, když chytil dva pokutové kopy a Chodský Újezd tak proti favoritu vybojoval dva body.

Domácí tým začal náporem. Suchý nikým neatakován hlavičkoval v páté minutě a míč se otřel o břevno. Tři minuty na to byl ve slibné příležitosti Trejbal, ale špatně s ní naložil, gólman jeho slabou střelu kryl. Dufkovo hoši měli i v dalších minutách míč častěji na svých kopačkách, ovšem do šance je už hosté nepustili. Za zmínku stojí střela P. Pikla ve 20. minutě, kterou gólman zneškodnil. Trestný kop poslal Trejbal jen do zdi.

V dalším průběhu se hra odvíjela po většinu mezi šestnáctkami, vzruch přinesl až závěr poločasu a rušno bylo hlavně před brankou domácích. V 39. minutě hlavičkoval těsně nad lubský Pivoňka, Vyskočil střílel nejprve těsně vedle a následně ve 43. minutě nad břevno. Z tlaku hostů přišel v poslední minutě poločasu brejk domácích. Vejvoda si poradil s obráncem, obešel i gólmana a z úhlu netrefil prázdnou branku.

Druhý poločas začal příležitostí Suchého, ale stav se neměnil. Oba týmy se snažili rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Větší iniciativa byla od 50. do 61. minuty na straně hostů. V 59. minutě zachraňoval Slivoně před Voráčkem, střela Voráče jen těsně minula branku. Start se tlačil na polovinu domácích a tím dával prostor pro kontry domácích. Jeden z nich přišel v 62. minutě, kdy pronikajícího P. Pikla metr před pokutovým územím zezadu „skolil" Pivoňka a viděl červenou kartu. Z následného trestného kopu Kurčík hosty nepotrestal. Lubští ale byli i v deseti nebezpeční a v 66. minutě se vyznamenal Slivoně, který zachránil před Kazmirčíkem. O čtyři minuty později se vyznamenal i při šanci Švátory. Do třetice nepustil míč za svá záda i při příležitosti Sýkory

. V dalších minutách se domácí rozpomněli, že jich je o jednoho více a zapotit se musel také gólman Kodeš. Nejvíce při střele Suchého a následné dorážce P. Pikla. V 79. minutě se ve slibné pozici ocitl Pešta, ale ani on se gólově neprosadil. Dvě minuty na to se síly na trávníku vyrovnali, když domácí L. Pikl dostal druhou žlutou kartu a musel ven. V závěru se už ani jedno z mužstev nikam nehrnulo a „hlídalo" si bezbrankovou remízu. V penaltovém rozstřelu vynikl domácí Slivoně, který chytil dvě a hosté tak odjeli jen s bodem.

„Uhráli jsme pro nás netradiční výsledek, už si nepamatuji kdy jsme hráli 0:0. Dva body beru, i když jsme v prvním poločase měli alespoň jednu příležitost proměnit. Po třech letech jsme vyhráli na penalty. Děkuji hráčům za bojovnost a divákům za podporu, očekával jsem ale větší návštěvu," řekl k utkání trenér domácího celku Jiří Dufka.

TJ Chodský Újezd – Start Luby 0:0 (PK 4:2)
Rozhodčí: Pálek. ŽK: 5:3. ČK: 1:1. Diváci: 100.
Ch. Újezd: Slivoně – Beneš, T. Vejvoda, Suchý, Trejbal, L. Pikl, Trejbal, Vyskočil, J. Pikl, Kurčík, P. Pikl ml., Pešta.