Zimní turnaj B. Stříbro měl o víkendu na programu už čtvrté kolo. Svoji suverenitu potvrdili fotbalisté Sl. Blatnice, kteří deklasovali domácí rezervu. Zápas dvou zástupců Tachovska skončil remízou.

B. Stříbro B – Sl. Blatnice 2:8. Domácí rezerva držela s favoritem krok první půlhodinu. Pak Slovan po dvou hrubkách vybídla ke skórování. Vedoucí tým turnaje na hřišti kraloval. Poločas: 0:3. Branky: 71. a 78. Hrubý (1xPK) – 30. a 38. J. Karban (1xPK), 52., 62. a 90. Pechler, 73. Kasl. Rozhodčí: Kopejtko – Jurčík, Kocek. Diváci: 20.

STŘÍBRO B: L. Žďánský – Hrubý, Plocar, Petřina, Bareš, R. Charvát, Lešák, Heis, Petraška, Šaman, Soukup. BLATNICE: Kulhánek – Hajžman, Kasl, Greif, Mareš, Hošťálek, Serr, Štorc, Pechler, J. Karban, Liškutín. Střídali Kafka ml. a Kolerus.

S. Sulislav – M. Záchlumí 1:1. Zápas dvou celků okresního přeboru byl oproti úvodnímu utkání chudý na branky. Motor se sice ujal vedení, ale jeho radost trvala jen deset minut. Poločas: 0:0. Branky: 73. Červenka – 63. Štrejn. Rozhodčí: Jurčík – Kopejtko, Kocek. Diváci: 25.

SULISLAV: Samec – Fojtík, Stroshschneider, Löbl, Hlavín, Krištofovič, Řezníček, Hladík, Harvila, Červenka, Martin Krištofovič. Střídali Kaplár a L. Gebert. ZÁCHLUMÍ: A. Kozelka – Koníček, Budek, Kříž, Škornička, Horník, Hrad, Štrejn, Vozák, Poláček, Formánek, Střídali Andrš a Vácha.