Oba týmy nastoupily v neúplných sestavách. Chyběli hráči z pracovních důvodů a rovněž několik fotbalistů absentovalo kvůli zdravotním patáliím. Sparta jako lídr I. B třídy „sehnal“ na přípravný duel třináct hráčů, borští svěřenci trenéra Folejtara přijeli pouze v jedenácti lidech.

Ti navíc po sestupu do okresu formu teprve marně hledají a týmu chybí kvalita.

Přesto hrstka diváků viděla na úvod solidní kopanou, hlavně ze strany Dlouhého Újezdu. Od začátku měli hráči Sparty navrch a předvedli několik pěkných akcí. Do dvacáté minuty nepustili prakticky soupeře za půlku. Dvěma zákroky vychytal sparťany gólman Kondrys.

Až ve 26. minutě se měnilo skóre. Po pěkné akci načal borské fotbalisty Dvořák. Pak ale byli v šancích hráči Sokola. Ani Jutka a po něm Pokorný však neuspěli. Naopak poté chybovali v obraně a opět Dvořák a po něm ex-borský Janků stanovili účet poločasu na 3:0. Ve druhé půli si přišel zahrát i trenér Václav Zeman a po operaci se k němu přidal Milan Stoklasa. Hned v úvodu druhého dějství využil další chyby druhým zásahem Janků. Neměl žádný problém počtvrté rozvlnit síť Boru.

Pak mohl zkompletovat hattrick Dvořák, ale měl smůlu. Nedal on, vyšlo to kolegovi Synkovi – 5:0. Závěrečnou a pěknou střelou uzavřel přípravu Kulíř. Oba trenéři se shodli, že nešlo o výsledek, ale aby hráči předvedli, co v nich dřímá před jarní sezonou.

Galavečer s oceňováním sportovců roku.
PODÍVEJTE SE: Ve Stříbře vyhlašovali nejlepší sportovce Tachovska

Dlouhý Újezd - Sokol Bor 6:0

Poločas: 3:0. Branky: 26 a 35. Dvořák, 45 a 47. Janků, 72. Synek, 76. Kulíř. Rozhodčí: Majerčík. ŽK: 0:0. Diváci: 10.

Dlouhý Újezd: Kopolovič – Synek, Švábek, Kulíř, M. Gitta, Janků, M. Havel, Pernglau, Bizoň, Dvořák, Futro. Střídali: V. Zeman, Stoklasa. Trenér: Václav Zeman.

Sokol Bor: Kondrys – Maczko, Stránský, Pokorný, Jan Zeman, Pavel Zeman, Burda, Bachroň,Kurfiřt, Boško, Jutka. Trenér: Jaroslav Folejtar.